Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane II kombi diesel - 30 000zl na zakup


Rekomendowane odpowiedzi

Nie!!! Te motory montowano od 2005 roku, pewnie polaczono razem z modernizacja Ph.II.

Osobiscie wydaje mi sie ze to dostosowanie wersji 1,9 120KM do normy Euro 4 (zielona naklejka). Podobny zabieg zrobil WV z 2.0 TDI 140KM, ktoremu ubylo 30KM:).

Przyklad:

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDeta...mp;pageNumber=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[email protected], http://otomoto.pl/renault...k-C8757352.html

Obejrzałem dziś tą z linka który podałeś. Malowany zderzak, maska, błotniki. W szczelinach wszędzie pełno pasty polerskiej. Plastki z grilla odpadają. Przebieg hmm :-/ . Cyfry na gałce skrzyni biegów częściowo starte. Plastki na progach wewn poniszczone, pęknięty plastkik boczny fotela kierowcy, roleta wysłużona. Halogeny przeciwmgielne wypiaskowane. W środku kwit z napełniania klimy. Przed usługą była pusta. Właściciel gbur :evil: . Oględziny trwały krótko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfry na gałce skrzyni biegów częściowo starte.

 

ja mam prawdziwe 83000 przebiegu i też przetarte cyfry na gałce zmiany biegów, żona od nowości ma Thalie ze skórzaną kierownicą, 25000 nastukane a kierownica wytarta z lewej strony. A znawca pewnie by powiedział że cofany licznik miała <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miala dziure w plastikowym blotniku? Handlarz ktory mial ja sciagnac odpusicl ja sobie wlasnie przez otwor w blotniku.

Kurna same okazje:(

A co myslicie o Oplach Astrach III jako alternatywie dla Megi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myslicie o Oplach Astrach III jako alternatywie dla Megi?

 

Człowieku można dywagować o wszystkim ale tak naprawdę wszystko zależy od szczęścia. Jeśli go masz to kupisz w ciemno auto w dobrym stanie, a jak nie to nawet w salonie zakupione autko przysporzy ci tyle problemów że głowa boli. Kupisz najmniej awaryjny samochód a to właśnie Tobie się on zepsuje i zepsuje tak że staniesz na drodze a naprawa będzie kosztowna. Postudiuj fora Opla pod kątem Astry - w każdym aucie każdej marki znajdzie się coś upierdliwego wkurzającego swoich użytkowników. Nie ma auta cud-miód-orzeszki.

Kieruś się swoimi potrzebami, gustem i szukaj ZADBANEGO auta bo przynajmniej jak się zacznie psuć i da ci w kość to nie podpalisz go od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wolna mysl <ok> Jak widzę takie widoki - to przypomina mi się widok znajomego, ktory lata auta wlasnie w takich warunkach - obora a obok swinki, krowki sie pasa doslownie - i np beema 5 z rozwalonym przodem - taka mi tu impresja tez pasuje <ok>))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrcze kolejny przypadek kiedy sprzedający opisuje, że jest ESP. Czy system występuje bez wyłącznika, czy nie? W/g mnie nie ma ESP. Poprawcie mnie jeśeli się mylę.

Ja bym nie brał z ręcznę klimą, jest dośc upierdliwa ;-) . Jakość zdjęć jest dośc mierna i niewiele widać, może poza tym, że porysowana jest listwa tylnego spojlera i jakoś dziwnie wygląda klamka od kierowcy( może brak zaślepki na zamku?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też tam nie widzę guziczka od ESP.Zobaczyłem srebrne klamki,to od razu pomyślałem,że to jest jakaś bogatsza wersja.Klima manual,bark tempomatu. Poza tym,jak na auto z Włoch,to wygląda na doprowadzone do czystości,bo tam w ogóle o auta nie dbają.Syf w środku i na zewnątrz. <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!