Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane II kombi diesel - 30 000zl na zakup


Rekomendowane odpowiedzi

Taki przebieg to chyba cos jak najbardziej normalego, szukam renowki od 3 miesiecy i wiem ze auto od naszych zachodnich sosiadow nie stoja w grazach tylko jezda i zarabiaja na siebie, przebiei 30-50 tys rocznie to norma!! Sam robie 20-25 rocznie a do pracy dojezadzam 15 km a przecietny niemiec ok 80km, sami przeciez wiecie ile jezdzicie:) Pza tym wiekszosc aut w przystepnej cenie importowanych z Niemiec to fuki po leasingowe i nie oszukujmy sie ze jest inaczej, nie wierzmy w bajki o pierwszym wlascicielu, starszym panu, w kapeluszu z piorkiem i getrach. Jesli nawet takowy sie zdarzy to chce za Megane 2006 10-11 tys Euro, sa takie oferty od prywatnych sprzedawcow:) Trzeba byc realista:)

Mozecie przeskanowac przykaldowa kartke z ksiazki serwisowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby kolegę pers, omineły problemy z słynnym KZFR????

 

Jak narazie nie mam problemów z samochodem, mój ma 3,5 roku . Kupiłem z przebiegiem 79000. Długo szukałem ale znalazłem. Jedyne c w nim nie działa to 3 przyciski na klamkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przyznam szczerze wolę realne 140 kkm niż 90 kkm kręcone.

Ale to nasza mentalność. Podam przykład od znajomego handlarza. Miał avensisa 10 lat, 250kkm, wychodzi ok. 25 kkm rocznie, jeden właściciel w niemczech, fura niebita, (sprzedaje małe ilości i nie bawi sie w klepane szroty). Przez miesiąc pies z kulawą nogą się nim nie zainteresował, jak skręcił przebieg na 150kkm to w tydzień pozbył sie auta.

To ja się teraz nie dziwię, że ludzie kręca liczniki, jak wyznacznikiem stanu auta jest tylko licznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też szukam z małym przebiegiem, ale niestety takie rrzeczy to tylko w Erz-e.

Gratuluje zakupu. Niestety młode, tanie diesle nie będą miały przebiegów na poziomie podobnej benzyny bo wtedy ich zakup był nieuzasadniony ekonomicznie. Dlatego ja bym obejrzał tego megana z przebiegiem 140kkm, sprawdził stan technicznuy i podpytał jakie są typowe usterki tego silnika z takim przebiegiem. np. audi 2.5 TDI ma problem z wałkami rozrządu przy 200kkm - nadają się do wymiany. I wtedy podjął decyzje co dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg 138 tys w aucie z 2006 w dieslu to naprawde niewiele! Przejrzalem juz kilkanascie aut z tego rocznika, najczestsze przebiegi oscylowaly w okolicach 150 tys a i bywaly po 170-180 tys. Ososbiscie wspolczuje tym co przeliczaja "niemca" rocznie x 15-20 tys:)

Aha, nabylem dzis ta Meganke, byla wizyta w serwisie, wszystko ok, przebieg potwierdzony, na akcje serwisowe w 2008 wlasciciel sie zglosci, lakierowane byly drzwi prawe przednie i tylne ale tylko do wysokosci listew, wiec prawdopodobnie byla to jakas podluzna przecierka, prog nie ruszony. Jedyne co musze zrobic to uruchomic prawa przednia szybe zeby sie opuszczala i podnosila:)

Jutro jade rejestrowac:):)!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[email protected], no i gratulacje. Mam nadzieję, że będzie wszystko :) .

To teraz czekam na fotki i opisik w odpowiednim dziale.

pozdrówka P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!