Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane II kombi diesel - 30 000zl na zakup


Rekomendowane odpowiedzi

Nie przejmuj się - jak kupowałem swojego też miałem w ogłoszeniu ESP <ok>

VIN prawdę ci powie i tyle.

Dla handlarza jesteś tylko/aż chodzącą świnką skarboną która musi tylko odpowiednio rozpruć aby dobrać się do pieniążków. Cała reszta się nie liczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie rowniez wazne jest do ESP - ale nie wiem czy w Renault zawiera ono VW ASR? To chcialbym wiedziec, bo to sie przydaje do jazdy w kopnym sniegu, wiec ta informacja jest dosc istotna. Ale generalnie wazniejsze jest dla mnie czy ESP mozna poznac tylko po wlaczniku? Czyli jezeli go nie ma po lewej u dolu, znaczy ze auto nie ma ESP na pewno!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie takim egzemplarzu:

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDeta...mp;pageNumber=1

Szkoda ze nie ma elektronicznej klimatyzacji ale coz z czegos trzeba zrezygnowac zeby zmiescic sie w cenie:)

Silnik 110KM rozni sie jakos znaczaco dynamika od 120KM, a moze mozna przywrocic go do pirewotnych parametrow z przed "podatkowego odchudzenia"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten bedzie dzialal, jest juz autko w Polsce:

http://otomoto.pl/renault-megane-dynamigue-C9048324.html

 

Jutro jestem umowiony w serwisie Renault.

Napiszcie prosze swoje uwagi, wszystkie beda bardzo cenne!!! Obejrzal go juz moj prywatny mechanik, stwierdzil lakierowanie przedniego prawego blotnika, drzwi prawych i prawdopodobnie maski, choc jest jak twierdzi zrobione to profesjonsalnie. Atko dokladnie poogladal i prawdopodobnie byla to jakas powierzchowna szkoda.

Spod autka jak z fabryki.

Martwi mnie troche serwis Renault w Jeleniej Gorze, bo jak sie umawialem to powiedzieli ze poogladaja go ale co moga wiecej stwierdzic? To co na oko bedzie widac. Zabrzmialo to bardzo malo profesjonalnie, wrecz zniechecilo mnie ale coz.... moze tak tylko glupio gadaja.

Dzwonilem tez pod adresy z pieczatek serwisow niemieckich (serwisowany w sieci ATU), telefonicznie nie chca udzielac informacji, kaza przyjechac osobiscie, zaslaniaja sie ochrona danych!!! Jedyne co mi powiedzieli to to ze nr VIN tego pojazdu figuruje w ich bazie danych.

 

Powiedzcie po czym poznac ze to faktycznie wersja "dynamique"?

 

Glupia sprawa ale napiszcie prosze mozliwie szybko bo juto w poludnie moze juz byc po wszystkim,

pozdrawiam

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jest to wersja "Dynamique" - min. klamki i relingi koloru matowego chromu, alusy 16 Kubera, tapicerka ciemnografitowa. Błotnik prawy ma inny odcień i w/g mnie został raczej wymieniony, zderzak przedni - na tyle ile widać na zdjęciu - wydaje się także w innym odcieniu. Na profesjonalne lakierowanie to nie wygląda - powinny być zcieniowane drzwi do błotnika. Po drobnych kolizjach przeważnie pęka plastikowy zderzak i błotnik (dlatego obstawiam wymianę, a nie lakierowanie). Szkoda, że nie widać lewej strony. Zwróć uwagę na górne mocowanie błotników, będzie widać po śrubach czy były wymieniane. Najważniejsze jak wygląda pod spodem i w jakim stanie jest silnik. I na koniec - auto stoi jeszcze na zimówkach, a to może wskazywać na dłuższy postój lub zwyczajnie ktoś podmienił ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za uwagi!!!

Mnie troche martwi to serwisowanie w sieci ATU a nie w Ranault, ale to auto poleasingowe wiec pewnie dla ciecia kosztow mieli umowe na serwis z ATU.

Mechanik tez te naprawy zauwazyl ale twierdzi ze jest wszystko ok. Zobaczymy co powiedza spece z Renault.

A co powiecie o cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciach czasem tak jest że inny odcień wychodzi, u mnie to samo było. Auto wygląda ok. ale co do mechaników w Reno to niczego dobrego się spodziewać po nich nie można. Wersję Dynamique tak jak napisał kolega wyżej, ja mam taką samą ale rok strasza. Mnie w tym aucie przeraża jedynie przebieg, 3 letnie auto i prawie 140 tyś. Nie kupiłbym tego a szukał dalej. Ale to moje zdanie. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pers, przebieg calkiem realny,przecież to klekot.Gdyby mial 50tkm to radziłbym koledze nie brać bo na 100pro kręcony.

No chyba,że kupił go jakiś starszy Niemiec z myślą,że za kilka lat sprzeda go Polakowi w związku z tym,tylko w niedzielę się nim poruszał,nie palił,garażował i oddał za pól darmo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!