Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

montaż LPG na Śląsku


adamotoja

Rekomendowane odpowiedzi

witam, przeczytałem wszystkie posty w dziale LPG i mam już pewną wiedzę (dzięki Wam) na temat tego co bym chciał zamontować, pozostaje jeszcze kwestia gdzie? czy moglibyscie mi polecić sprawdzony warsztat w okolicach Bytomia lub ogólnie na śląsku - ważne jest dla mnier żeby mieli doświadczenie z renatami <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobny problem - nie wiem czy czytałeś mój temat:

http://megane.com.pl/viewtopic.php?t=7446

Ja ostatecznie woliłem świadomie przepłacić - ale na luzie oddać samochód do ASO. Aktualnie dzisiaj mija równy rok od instalacji. Przejechałem przez ten czas 30 000km, wczoraj oddałem w ostatnim dniu gwaracji samochód do ASO bo czuć było z nawiewów gazem. Dzisiaj zadzwonili, że jest nieszczelny reduktor i zostanie wymieniony na gwaracji. Poza tym żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Bytomianina <ok>

staga mozna założyć za 2200 - 2300 więc trochę za dużo chcą w serwisie, zwłaszcza przy starszym aucie to nieopłacalne (mój to rocznik 1999), jednak dylemat pozostaje - wolałbym przerobić auto gdzieś gdzie znają renaty...

ktoś polecił mi adar (Q-serwice) na ul. Celnej - to na Dąbrowie przy skręcie w stronę wójcika ale zajmują się wszystkim bo lakiernik, mechanik, gaz, klima mydło i powidło (oczywiście przez telefon miodzio)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamotoja, mam megankę z tego samego roku z tym samym silnikiem zagazowana 4.5 roku temu. Przebieg na gazie 80 tys. i żadnego dosłownie problemu i z silnikiem i gazem. Z moich doświadczeń z gazem: pierwsza rada - bardzo ważne jest staranne zamontowanie instalacji i jej ustawienie (loteria z wyborem takiego zakładu) i druga rada - żeby wszystko było z jednej stajni (poza butlą). To później procentuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam>ja wlasnie umowilem sie na instalacje LPG w firmie Market-Pol w Katowicach na ul.Bytkowskiej(na terenie MTK).Czy ktos juz tam kiedys montowal gaz?Polecil mi ich znajomy,sprawdzalem w necie-juz kilka lat ta firma istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no i umówiłem się na jutro w auto-gaz centrum w radzionkowie na nałkowskiej na montaż stag-4 :)

 

[ Dodano: 2009-06-22, 10:17 ]

gaz zamontowany; stag-4, rewduktor zavoli zeta-n, wtryski rail 3 ohm(podobno słabizna ale takie były w gotowym zestawie agc maja nawet logo agc) no i po przejechaniu 370 km na gazie mogę stwierdzić że jest super, spalanie na gazie wyszło mi 9,3 iltra lpg a "próbowałem" instalację więc dawałem po obrotach... jest super, nie wiem ile spaliłem w tym czasie benzyny ale jest stosunkowo ciepło więc praktycznie od razu przełącza się na gaz, oby tak dalej...

no i chyba mogę potwierdzić dobrą opinię o autoggaz centrum w radzionkowie, (dzięki Woody)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!