Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Nawigacja lark - warto?


Rekomendowane odpowiedzi

kieliszek, masz dwie opinie co do Larka. Pytanie czy warto wchodzić w taką umowę. Ale to już twoja decyzja i post był nie o tym. Jak chcesz czekać to dam znać jak napisałem wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak; Lark Polska( bo to własnie dydtrybutor ) sprzedał do tepsy model;

Lark 35.6.( 3,5")

Co do ceny, nie wiem. Wiem tylko, że 43.1(4,3") kosztuje 249.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nie wypowiem się na temat czy umowa na 3 lata to warto ale mogę się wypowiedzieć co do Larków. A mianowicie: Seria Lark 35.xx - miałem w ręku 5 takich nawigacji i każda sprawowała się idealnie (oczywiście w pierwszej kolejności wgrać trzeba jakąś AutoMapę w miarę świeżą, gdyż te mapy co dają z Larkiem są chyba sprzed co najmniej 2 lat i są bardzo mało szczegółowe). Z najnowszą AutoMapą śmiga jak należy. Kolega z Larkiem 35.4 i Automapą EU (najnowszą) bez najmniejszego problemu jeździ po Polsce, Słowacji, Węgrzech, Niemczech. Ja osobiście mam Larka 43.1 (ostatnia promocja Gazety Wyborczej) i również sprawuje się idealnie. Podobno było trochę awaryjnych modeli ale serwis nie robił żadnych problemów i wysyłali od razu nową. Co przewyższa Larka od nawigacji tego segmentu cenowego to to, że nie trzeba bawić się w odblokowywanie nawigacji żeby móc wgrać np. AutoMapę lub inny program nawigacyjny tylko wystarczy wgrać program na kartę SD i to wszystko. Miałem w ręku podobne nawigacje np. z Biedronki lub cenowo przynajmniej dwukrotnie droższe i szczerze mówiąc i tak wybrałbym Larka (te droższe są naszpikowane zbędnymi bajerami, nawigacja ma mi służyć jako nawigacja a nie telefon lub radio). Gdyby ktoś nie zgadzał się z moją opinią to trudno (zapraszam do polemiki).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: toż to na prądzie musi jeździć cały czas.

Dlaczego?

A nawet jeśli - czasami potrzebuje mieć otwarty schowek na napoje, a wtedy w scenicu nie mieści mi się przewód do zapalniczki.

Moja nuvi trzyma ~5-6 godzin, w zależności od jasności i głośności.

Strofujesz innych, że nie cytuje się całości - ok.

Ale ten temat nie brzmi - ile trzyma wasza navi <ok> - w gwoli ścisłości

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka drożyzna ? Zobacz na symbole: Ty podałeś Larka 3,5 cala a ja podałem cenę 4,3 cala (a to znaczna różnica). Więcej różnic:

Lark 35.x jest 20-sto kanałowy a 43.x ma 42 kanały; 35.x chodzi na procesorze 266Mhz a 43.x na 400MHz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka drożyzna ? Zobacz na symbole: Ty podałeś Larka 3,5 cala a ja podałem cenę 4,3 cala (a to znaczna różnica)

 

Dobra to jeszcze jedno pytanie, czy taki ekran (3,5 cala) wystarczy? Tak jak pisałem, filmów oglądać nie zamierzam 8-), ale czy wystarczy, żeby swobodnie z tego gpsu korzystać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koza, czytaj ze zrozumieniem;

A więc tak; Lark Polska( bo to własnie dydtrybutor ) sprzedał do tepsy model;

Lark 35.6.( 3,5")

Co do ceny, nie wiem. Wiem tylko, że 43.1(4,3") kosztuje 249.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!