Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Nawigacja lark - warto?


Rekomendowane odpowiedzi

Lark jest bardzo udanym urządzeniem. Mój wiekowy 35,3 nadal spisuje się wyśmienicie. Po odblokowaniu, można naprawdę wiele z niego wycisnąć i przerobić oprogramowanie niemal dowolnie. Osobiście, gdybym miał kupować następne urządzenie, tez chyba wybrałbym Larka (tym bardziej z kamerą).

Jako, że nie lubię obwieszania przedniej szyby czymkolwiek, po przeróbce uchwytu i zasilania, znalazł on miejsce pod radiem. Dla 4,3" miejsca też tam jest wystarczająco.

post-3-1266097773_thumb.jpg

post-1-1266097773_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie się przyzwyczaić, choć komfort cierpi. Kombinowałem, żeby zrobić jakiś uchwyt do lusterka, ale nie wyszło. Ja akurat nie gapię się na nawigację co chwila. Wystarczy słuchać co gada.

Żeby nie robić OT, link do opisu Larka z kamera cofania: http://www.otopr.pl/pr/lark-freebird-43wca...,art,12360.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Larka 35.7

Generalnie stosunek jakość/cena świetny.

W standardzie MapaMap wersja Easy - to chyba w każdym Larku... DO zwykłej jazdy między miastami wystarczy, posiada też mapy większych miast... małych miasteczek niestety już nie (potrzebny upgrade). Całkiem przyjemna w używaniu, stosunkowo szybko łapie satelitki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neonet Nawigacje Lark Freebird 43,2 WCAM z Kamerą cofania. Wie ktoś jak to działa
Mi się wydaje, że kolega bardziej się pyta jak się spisuje jako ekran i jak to pracuje z czujnikami cofania a nie jako sama nawigacja :!:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam larka 50.1

to jest ten z transmiterem FM?? jeśli tak dobrze ci działa ten cały sprzęt, czy wiesza się??

Mapa Map easy

Da rade poprowadzić przez miasto wojewódzkie Lublin i skwarze gdzie jest radar. ?

 

[ Dodano: 2010-02-14, 20:23 ]

Mi się wydaje, że kolega bardziej się pyta jak się spisuje jako ekran i jak to pracuje z czujnikami cofania a nie jako sama nawigacja

też ;-) , zaczekam jeszcze z kupnem, Czekam do Lipca bo to będzie dla czas którym zadecyduje kim będę, :)

 

[ Dodano: 2010-02-14, 20:32 ]

http://www.allegro.pl/item911614570_lark_5...awa_kurier.html

a co o tym myślicie?? Da rade na początek?? Mało jeździmy ale GPS by się przydał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co o tym myślicie?? Da rade na początek?? Mało jeździmy ale GPS by się przydał

Ta sama MM co w moim -> po większych miastach poprowadzi ładnie (co do Lublina -> powinno przeprowadzić przez miasto ładnie), jednak mniejsze miasteczka to tylko główne ulice.

 

Jeśli nie wymagasz od GPSu cudów, to równie dobrze możesz kupić jakiegoś "tańszego" Larka, chociażby takie coś co mam ja (35.7). Zawsze możesz później wykupić np Automapę i zainstalować - nie potrzeba odblokowywać GPSu żeby to zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz później wykupić np Automapę i zainstalować

albo za bardzo małe pieniądze wykupić rozszerzenie do MM TOP. Promocje są bardzo często. Tak właśnie ja mam i nawet prenumeratę zakupiłem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gojgien, a jak jest ze zaktualizowaniem Latka do MM TOP? Słyszałem że lubią się krzaczyć przy wgrywaniu nowych map... :]

Ja na razie jeżdżę na Easy, wbrew pozorom jak nie szukamy konkretnego adresu w małym miasteczku to jest wystarczająca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Larka posiadam od lipca tamtego roku i jak na razie mnie nie zawiódł. posiada transmiter Fm ale jeszcze z niego nie korzystałem.

Ostatnio wgrałem nową wersję mapy i co do fotoradarów to się zgadza z tym co jest przy drodze.jest też możliwość dodawania fotoradarów do istniejącej bazy.Lublin widać jak na dłoni

Rozszerzenie do TOP ostatnio kosztowało 49 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!