Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Nawigacja lark - warto?


Rekomendowane odpowiedzi

3,5 cala w zupełności wystarczy żeby używać nawigacji.

Co do ceny 249 zł za model 43.1 to chyba Cię poproszę abyś kupił mi 100szt. i będę sprzedawał na allegro, gdyż najtańszy w tej chwili (ten model) widziałem za 279 zł + 20 zł koszty wysyłki (co daje tak jak napisałem 299 zł). 249 zł może jedynie kosztować Lark 35.x lub 43.0 (a to jest duża różnica co do modelu 43.1).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koza, a widzisz, że na allegro nie zawsze jest fajowo? ;-)

249 zł może jedynie kosztować Lark 35.x lub 43.0 (a to jest duża różnica co do modelu 43.1).
tu akurat cię zaskoczę albo zdziwię bo to ja mówię ile bedzie kosztować :-> a mówię, że bedzie kosztować 249,-

model FREEBIRD 43.1.

 

pozdro P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tygodnia jestem posiadaczem Larka 43.1 (dałem 300zł na allegro). Narazie przejechałem z nim jakieś 300km omijając łącznie ok 30km korków (po prostu jak widziałem korek to zjezdzalem w pierwsza lepsza droge i nawigacja znajdywała alternatywe.). Póki co jeżdzę na Mapamap ale niestety nie ma tam aktualnej listy radarów. Planuję sprawić sobie Automape i myślę że nic więcej nie będzie mi do szczęścia potrzebne:) Dodam ze na Larka producent daje 2 lata gwarancji. Ogólnie moja ocena to 9/10. Odjąłem jeden punkt bo faktycznie bateria trzyma ok 3h co i tak nie jest problemem. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam Lark'a 43,0 i jak na razie dziala.Kupilem jako nowy za 299pln oczywiscie w sklepie.Jak na razie to raz zgubil sygnal GPS ale szybko go odnalazl oraz po caukowitym wylaczeniu tym wylacznikiem na tylnej sciance urzadzenia po ponownym uruchomieniu dlugi czas szuka sygnalu.Po podlaczeniu do kompa przez USB normalnie sie laduje bateryjka.Ma caukiem duzy wyswietlacz i mam wgrana auto mape oraz glos słynnego CZESIA z wlatcow much i jest git <ok> Troche te plastiki z ktorych jest wykonana navi sa dandetne no ale ona ma dzialac i byc tania a nie pieknie wygladac.Jak dla mnie warta zakupu.

 

2fb7bc8965cee39b84c7f2e903ea2310.jpg - gojgien

Ps. do poprawy dokładnie 30 słów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

nie wiem czy ten temat był poruszany na forum ale w związku ze zmiana oprogramowania satelitów GPS przez Armię US należy sflashować nowy firmware do odbiornika GPS ponieważ teraz większość (a przynajmniej część) Larków ma problemy z łapaniem sygnału z satelitów. Problem może być "dotkliwy" dla osób, które chcą pojechać na wakacje ze swoim Larkiem ale coś padło. Nic nie padło, zmienił się format sygnału z satelitów.

 

Mój kolega dzisiaj w pracy płakał, że jego Lark "is dead" ale problem dzięki mej skromnej informacji rozwiązał i nie łamie sobie głowy jak on za tydzień pojedzie na wakacje bez GPSu :)

 

Tu więcej info i jak się domyślam jakiś firmware + instrukcja jak z tym walczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego gojgien rozumiem iż Twoje polonistki były bardzo surowe dla Ciebie i sam sie teraz czepiasz garbatych.A wiesz co to jest dysleksja ?

 

Kolego SoundWave wielkie dzieki za info bo właśnie miałem iść zareklamować navi bo uważałem iż Lark "is dead" :)

 

Kol. ANDRU, za niedoczytanie Regulaminu paseczek o wartości 1, za pyskówy i dalsze olewanie wymaganej pisowni w języku polskim z wszystkimi jego rygorami, podwyższam do wartości 2, za nie zastosowanie się do poleceń moderatora i nie poprawienie postów także przewidziane w regulaminie ostrzeżenie, to już 3. Ponadto pisanie uwag i pretensji w poście a nie przez PW to już 4. Wystarczy tego byś miał forum w wersji demo czyli tylko do czytania. Mam dalej wyliczać i zliczać :) Dojdziemy do 6 czyli zablokowania dostępu do forum. Zresztą jeśli nie zgadzasz się z postanowieniami regulaminu, sam powinieneś to zaznaczyć w czasie rejestracji, wówczas nie miałbyś tu konta, a my jednego olewatora mniej do poprawiana.

Daję Ci jednak, jako zły mod, ostatnią szansę i otrzymujesz ostrzeżenie punktowe o wartości 2. Mam nadzieję, że nadrobisz zaległości w czytaniu, albo dasz komuś przeczytać i przetłumaczyć treść regulaminu, tak by była dla Ciebie zrozumiała. - gojgien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SoundWave, to raczej z armią US mało ma wspólnego. Jeśli tak by było to wszystkie odbiorniki, we wszystkich nawigacjach miały by te problemy. Chyba to wyjaśnienie jest bardziej prawdopodobne: http://megane.com.pl/viewtopic.php?p=121126#121126

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!