Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Jaka instalacja LPG do Megane II 1.6 16V


ractime

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Witam

Chciałbym założyć gaz do Megane II kombi 1.6. 16 v 2005 r.(105 czy 115 KM bodajrze) 127 tys. przejechane. Macie może jakieś sprawdzone instalacje, które by się nadawały ? // warsztaty w okolicach katowic Katowic w których dałoby rade założyć ?

 

Pozdrawiam

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie może jakieś sprawdzone instalacje, które by się nadawały ? // warsztaty w okolicach katowic w których dałoby rade założyć ?

Z tym pytaniem zamelduj się na http://lpg-forum.pl/ i tam zasugerują ci warsztat i ewentualnie jaką instalację.

Jak pytasz o sprawdzoną instalację, to ja mam dwie: w megance od 11 lat OVML Dream XXI N i w corolli od 10 lat Prins'a. Jak bym miał ponownie wybierać wybrałbym Prins'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam myślę nad zagazowaniem mojego samochodu ale z racji tego, że nie znam się na instalacjach proszę o pomoc oto odpowiedzi które jak na razie dostałem jak będzie więcej także dodam. Proszę o opinie nad czym się zastanawiać a co odpada a także co się jeszcze dowiadywać. Dzięki

<><><><><><><><><><>><><><><>

<><><><><><><><><><>><><><><>

Witam

<><><><><><><><><><>><><><><>

Mam pytanie ile by kosztowało zagazowanie renault megane Phase II silnik 1.8 benzyna 16V?

Jakiej firmy zakładacie Państwo instalacje gazową?

Jak wygląda sytuacja z przeglądami?

<><><><><><><><><><>><><><><>

<><><><><><><><><><>><><><><>

1. Witam Serdecznie do zaproponowania mam Instalacje Sekwencyjna Firmy TECH z 5 letnia gwarancją na sprzęt elektroniczny do tego na wtryskiwaczach Firmy AC model AC W01 oraz reduktor Firmy Shark model 1200 150km zbiornik w koło zapasowe o pojemności od 34 do 55l koszty instalacji to 1850zł przeglądy są co 10 000 koszt przeglądu 80zł.

<><><><><><><><><><>><><><><>

2. 1a. BRC SQ 24 ,11 (2600 ZŁ) JEST TO INSTALACJA SEKWENCYJNA Z ORYGINALNYMI PODZESPOŁAMI BRC -WTYSKIWACZE,REDUKTOR,KOMPUTER

1b.EW. SQ ALBA RÓWNIEŻ INSTALACJA SEKWENCYJNA ( 2200 ZŁ)

NA W/W INSTALACJE DAJEMY DWA LATA GWARANCJI BEZ LIMITU KILOMETRÓW, I SYSTEM GWARANCYJNY ASSISTANCE NA TERENIE KRAJU PRZEGLĄDY SĄ DOKONYWANE CO 15 TYŚ KILOMETRÓW, NIE RZADZIEJ NIŻ RAZ W ROKU. KOSZTY PRZEGLĄDU W CIĄGU TRWANIA GWARANCJI - NIE JEST NALICZANA USŁUGA TYLKO KOSZT CZĘŚCI ( FILTRÓW) FILTR FAZY

LOTNEJ 60 ZŁ, FILTR FAZY CIEKŁEJ 20 ZŁ. DODATKOWO NALEŻY ZAMONTOWAĆ CZUJNIK PSA ABY WSKAŹNIK BENZYNY NIE OSZUKIWAŁ-DODATKOWY KOSZT 100 ZŁ

<><><><><><><><><><>><><><><>

3. Proponuję Panu instalację Lovato układ sekwencyjny - 2200zł + tank flopper 100zł przeglądy okresowe co 15000km są w cenie 80zł

<><><><><><><><><><>><><><><>

4. Witam 2500pln instalacja Zenit Pro, wtryskiwacze Herkules/Hana (5lat gwarancji na

elektronikę)

2800pln instalacja Zenit Pro OBD wtryskiwacze Herkules/Hana (5lat gwarancji na elektronikę)

od 2000pln ew. jakieś tańsze opcje (Compact, Stag itp)

Przeglądy wg. książeczki gwarancyjnej.

 

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.9 - Enter Aston76

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne co tylko kto będzie to montował. Jak będzie to dobry fachowiec to nie skrzywdzi auta złymi komponentami.

Z tego co kojarzę to w okolicy masz Multiserwis w Niwiskach.

 

Do siebie celuję w instalację: LpgTech, reduktor Tur, wtryskiwacze Keihin (ale ze względu na nie, nie spodziewam się ceny niższej niż 3,5 tyś albo więcej), w wersji tańszej wtryskiwacze Dragon lub Barracuda.

Edytowane przez deku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

PO ok roku i 20tys km jazdy na gazie moje wnioski: mam tani zestaw, a podobno te silniki pojada na każdej instalacji.. u mnie jest listwa tech/valtek koszt listwy 4 wtryski ok 100-120 zł, jedyny minus- głośno klekoczą, reduktor shark 1200 , komputer tech chyba 203 czy jakoś tak. Po 10tys darmowy serwis, zero ponownych, poprawianych ustawień, wszystko idealnie. Instalacja jest tania i się sprawdza. Nie montowałem stelaża pod butle bo gazownik odradzał i mówił, że nie ma sensu, zagłębiłem temat, rzeczywiście nawet fabryka tego nie montuje w M2 i w M3 też. Ja osobiście woziłem kilkaset kilo w bagażniku, cement, silnik motocykla, kafelki, panele i podłoga nie odpadła, jeździłem też po lesie, plaży i jest ok. Spalanie średnie 9l, w trasie 8 ,a w mieście 11l z klimą. Do setki jest 1 sekunda więcej na gazie w porównaniu do beni, odcina jak na benzynie przy 6500obr, przełączanie mam ustawione na 38st. W lecie to ok 500m jazdy po odpaleniu i wyjechaniu z podwórka, w zimie ok 1500m. Błędów brak, wszystko działa idealnie. Uważam,że do tego silnika nie ma sensu inwestować w barracudy czy drogie reduktory , bo to i tak będzie tak samo jechać na taniej instalacji;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam mam Renault Megane II 1.6 v16 113 KM 2003 rok i chciał bym do niej założyć instalacje LPG proponują mi coś takiego http://landi.pl/lovato-easy-fast-obd-lpg.html , może już ktoś pisał o tej firmie ale chciał bym się dowiedzieć czy warto kupić do tego silnika :)

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!