Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

dziwne obiawy klimatyzacji !!! pomocy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam taki maly problem z klimą w mojej megi 2 1.9 tdi combi ,problem polega na tym ze 2 tygodnie temu bylem na doladowaniu gazu i wszystko pieknie smigalo po tygodniu klima przestala dzialac wiec odwiedzilem goscia od klimy i powiedzial mi ze jes nieszczelna chlodnica klimy. Malo tego moja klima od wczoraj znow zaskoczyla ale leci tylko zimne powietrze z dwuch wlotow ze strony kierowcy a z dwuch pasazera leci cieple pobierane z dwou niewiem co mam robic jezeli ktos mial taki przypadek prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Hej!

A ja mam na odwrot <ok> Zimne powietrze od strony dwoch wlotow pasazera a dwoch wlotow kierowcy leci cieple powietrze!? :shock: Co to moze byc?

Gosc w zakladzie chcial mi wymiec filtr kabinowy, ale jak rozkrecil to okazalo, sie, ze miedzy czasie dostarczyli mu zly filtr a ja musialem juz wziac auto, wiec filtra nie wymienil. Moze ta "wymiana" spaprala cos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Przechodziłem kilka dni temu ten problem ... po stronie kierowcy ciepło a po stronie pasażera zimno. Rozebrałem co się dało w poszukiwaniu przyczyny - wszystkie silniki sprawne, wszystkie klapki ok, brak błędów po sprawdzeniu komputerem ... wszyscy zachodzili w głowę jaka może być tego przyczyna, bo wydaje się to nieprawdopodobne a jednak różnica temperatur mierzona termometrem 10 stopni.

A przyczyna ??? Otóż brak czynnika chłodniczego w układzie klimatyzacji !!! Po uzupełnieniu wszystko jest ok, więc jeśli macie taką sytuację to macie rozwiązanie ... uzupełnić płyn jeśli ucieka szukać dziury ...

Pozdrawiam i działającej klimy po obu stronach auta życzę ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dokladnie, mialem taka sytuacje jak kolega.

Napelnilem klimatyzacje, czyszczenie, proznia, i takie tam i objawy zniknely. Zreszta do komputera byl podlaczony komputer odpowiedzialny od dzialania przepustnic i wszystko bylo okej.

Powodem byl maly 50 na 400 ml czynnika chlodzacego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!