Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wyświetlacz gasł, już nie działą wcale nic.


Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem.

2 dni temu pierwszy raz zgasł mi i zresetował się wyświetlacz, wczoraj sie robiło to samo. Dzisiaj jak chciałem się do tego zabrać to po przyciśnięciu przycisku start wszystko zgasło. Wyświetlacz nie świeci wcale, radio też, nawet klakson. Działa tylko centralny zamek. Akumulator świeci na zielono więc prąd jest.

 

Jest to wina tego dławika czy czegoś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świeci na zielono więc prąd jest.
Ta kontrolka wizualna nie świetlna o niczym nie świadczy :!: U mnie cały czas czarne widać przez to oczko a akumulator jak nówka. Ot taki bajer do czasu aż się nie zawiesi :mrgreen:

Odpalałeś auto :D Sprawdzałeś miernikiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miernikiem sprawdze jutro, bo auta nie mam w domu, stoi na parkingu firmowym. Wymontowałem wyświetlacz (5 minut roboty), ale prądu w aucie i tak nie ma. Gość z allegro u którego zamówiłęm usługe twierdzi, że powinienem bez problemu jeździć bez licznika więc podejżewam, że bezpiecznik któryś poszedł, ale skoro działają tylko podnoszone szyby, kierunkowskazy i zamykanie to podejrzewam, że to wina któregoś bezpiecznika na klemie. Nieodpaliłem auta, bo reakcja jest tylko na przycisnięcie pilota, "start" nie działa, żarówki też nie, ani radio, ani nawiew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już wszystko wiem co i jak.

przepalił się bezpiecznik cal2 (ten czarny na klemie). okazało się, że już był lutowany, prawdopodobnie dlatego, że w polskim aso chcieli za niego 190zł (auto jest z francji więc tam pewnie jeszcze drożej). na allegro kupiłem taki za 20zł (identyczny, ta sama firma, wszystkie oznaczenia te same). generalnie to jest banda złodzieji, za drugi co jest obok 30A zapłaciłem 38zł, a na allegro kupiłem za 3,5zł taki sam. jutro tam pójde i powiem im, że mi niepasuje na kleme i chce kase spowrotem.

 

co do licznika to go dzisiaj wysłałem, pewnie standardowa usterka z tym dławikiem co już było dużo razy o nim. jak wróci do mnie to napisze co było skopane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki?

http://allegro.pl/item675211082_bezpieczni..._scenic_ii.html

jestes pewnien? bo ja dwa miasta obleciałem i nigdzie takich nie mieli, i na allegro tylko 1 typ sprzedawał takie.

2,5 to kosztuje, ale zwykły bolcowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P_r_z_e_m_o, jesteś pewien,że kupiłeś taki jak jest na linku za 2.5zł w zwykłym sklepie elektrycznym?Zapodaj adres tego sklepu,kupię sobie w razie W.

Jeszcze przed 2 laty był do kupienia tylko w ASO...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34nkv80.jpg

 

czarny bezpiecznik nazywa sie CAL2 i on w aso kosztuje duzo, na allegro 20zł - ten mi się przepalił i działało tylko zamykanie auta i podnoszenie szyb z pilota on ma 60A.

pomarańczowe bezpieczniki mają po 30A na allegro kosztowały 3,5zł - kiedyś prawy się przepalił to prądu nie było jak alarm montowali, gdzieś w okolicach bezpieczników przy kierownicy

 

dowiedziałem się też, że występują one tylko w silnikach diesela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!