Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Problem z zapłonem i obrotami silnika


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam Meganke II 1.6 16v i ostatnio zaczely dziac sie dziwne zeczy :-/ Samochód posiadam od niedawna. Na początku wszystko było wpożądku. Któregoś razu nie chciał mi zapalić. Silnik się kręcił ale nie odpalał. Dopiero jak silnik ostygł to odpalił. Ale pochwili gasł. Pojechałem do mechanika na diagnostykę komputerowa i wykazało ze jest jakiś blond z imobilajzerem i mechanik pousował te blendy i wszystko działało jak powinno. Następnego dnia wyjechałem w trasę.(400km) Wszystko było ok. Dopiero jak dojechałem do celu, po 30min postoju samochodu nie chciał odpalić, dopiero jak silnik ostygł - odpalił. Później odpalał za każdym razem. W drodze do domu po przejechaniu 150km tracił gwałtownie moc po przekroczeniu 3tys. obrotów. Znowu pojechałem na diagnozę i tym razem wyskoczył błąd pompy paliwowej. Bledy usunięte - wszystko Oki. Minoł tydzień wszystko gra. I któregoś razu wsiadam do samochodu odpalam i nie gasły mi światła wewnętrzne w drzwiach nawet jak zamykam samochód z pilota. Wyciagnołem bezpiecznik na noc żeby akumulator się nie rozładował. Rano to samo. Jadąc do warsztatu, zgasły i wszystko jest ok. zadnych usterek. Nie mam poijecia co może się dziać może to komputer pokładowy… a może mam zawilgocone przewody, kostki itp. Bo po zimie miałem zapchane kanały odpływowe i woda lala mi się pod podłogę… pomoże ktoś??

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!