Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

USB w TUNERLIST


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Czy ktoś możę ma tutoriala jak zrobić, aby tunerlist odtwarzalo mp3, lub stowrzyć wejście usb?

 

I jeszcze jedna prośba, chce kupić nowe głośniki, ale nie wiem jakie rozmiary, jakie moce i ile ich jest w moim aucie. Megane 1.6 16V 2003 hatchback

 

 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocami głośniów sie nie przejmuj - bardziej impedancją oraz średnicą. Z tego co kojarzę to średnica standardowych głośników to 13cm a popodcięciu plastików 16cm - sam musisz ocenić czy jestes w stanie sam tego dokonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GraVeR, żeby włozyć głośniki 13 cm. nieoryginalne, trzeba też podciąć plastikową obudowę. Głosniki masz w przednich( 2) i tylnych(2) drzwiach oraz na podszybiu(2) miejsce na wysokotonowe. 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejścia USB, z tego co mi wiadomo nie da się tak porostu dorobić. Możesz jedynie dokupić emulator zmieniarki i w nim masz wejście USB i czytnik kart pamięci, dostępne są one na allegro. Emulator taki podpinasz kostką do radia w miejsce zmieniarki. Nie wiem jak te nieoryginalne, ale ja mam taki emulator oryginalny Renault i działa to super i mam pełne sterowanie pilotem przy kierownicy! czy w nieoryginalnym też jest sterownie z pilota?, nie wiem :) Kilka miesięcy temu nowy taki emulator oryginalny w ASO kosztował około 550PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!