Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Temat rzeka, KZFR


Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy użytkownicy, odgrzebuję ten temat, pownieważ mam wrażenie, że i mnie to dotyka ale w inny sposób. Czasami przy odpalaniu (jak jest zimno, ok 6 stopni) zagrzechocze mi coś. Miałem to wczesniej w kwietniu, potem cały czas spokój i dziś zaś mnie to zaniepokoiło. Myślicie, że jest to również KZFR? Dzwięk trwa około 1 - 2 sekund potem wszystko jest ok. Jak na dworze jest ciepło, również nie ma problemu. Dziekuję za informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudno powiedzieć, nie siedzę aż na tyle w temacie, a nie chce Cię w błąd wprowadzać. zresztą wcześniej czy później i tak trzeba zrobić. jakbyś potrzebował kupić część to pisz na PW - znajomy zaopatruje sklepy w części motoryzacyjne, może uda się załatwić taniej (na allegro ok 700pln). niestety do silnika 1,6 są najdroższe :evil: brak zamienników - tylko oryginał wchodzi w grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z mechanikiem z Renault i trochę mnie pocieszył - koło zagrzechota przy niższych temperaturach, jak olej jest zimny, potem ustaje. Nie grozi to żadną dodatkową awarią, może być tylko problem z odpalaniem auta. W tym momencie nie bardzo widzę send wymiany tego badziewia. Może zrobię podejście z listem do Renault Polska i jak zaproponują dobrą cenę to wymienię. Jak nie, sprzedam autko i zakończę moją półroczną przygodę z Renault (pierwszym i ostanim). Autko lubię ale zbyt kapryśne się robi (już wymieniałem koło pasowe alternatora, raz mi zwariował i wszystko zaczęło samo działać a teraz jeszcze to koło). :-x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

athlon64x4, możesz mi powiedzieć z kim się kontaktowałeś i jak długo to trwało? Szczerze powiem, że za 300 czy nawet 500 PLN bym to zrobił i się nie martwił. Wszystkie przeglądy i naprawy dokonywane były w ASO Jelenia Góra + ASO Brno. Jak masz sprawdzony sposób to podeślij mi go proszę na priva.

Swoją drogą, ciekawe jak to będzie wyglądać w Megane III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!