Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wyczytalem w instrukcji, że w wersjach z immobilizerem (w kluczyku, czujnik nad lusterkiem), że istnieje kod potrzebny do uruchomienia immobilizera, którym dysponują jedynie przedstawiciele producenta oraz że po odłączeniu akumulatora na dłużej niż 10 minut kod jest usuwany z pamięci układu i konieczne jest jego ponowne wprowadzenie. Samochód jest sprowadzony, kodu takowego nie znam, czy to znaczy że nie mogę np. odłączyć (przy wymianie) akumulatora na dłużej niż 10 minut bo nie uruchomię silnika?? Proszę pomóżcie mi w tym bo już się boję. Jak to dokładnie jest z tym immobilizerem? I jeszcze drugie pytanie: po otwarciu drzwi po jakimś czasie (nie wiem dokładnie ile) nie mogłem odpalić silnika. Musiałem ponownie zablokować drzwi i je odblokować. Po jakim czasie po otwarciu drzwi immobilizer blokuje zapłon w silniku? Bardzo proszę o odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to szkoda że nie chce im sie ciągle tego samego pisać. Lepiej będzie jak sobie kupię instrukcję, bo ten wasz portal jest do d... Mam wrażenie jakbyście nie znosili nowych. Poprzednio miałem Astrę, na tamtym forum było naprawdę extra, całkowite przeciwieństwo waszego forum. Pozostaje mi tylko mieć nadzieję że moja renowka będzie sie lepiej spisywać niż ta strona. Żegnam szanowne grono i proszę Prezesa o wykasowanie mojego konta. I mam nadzieję że tu też się nie powtarzam, choć w to raczej nie wierzę. Pewnie nie jestem pierwszym nowym ktoremu sie odechciało odwiedzać waszą stronę. Żegnam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowych lubimy i jesteśmy dla nich mili i to nawet bardzo :mrgreen: - nie znosimy tylko nowych leni, którzy chcą dostać wszystko na tacy z dostawą do domu pod same drzwi :evil:

 

 

Żegnam szanowne grono i proszę Prezesa o wykasowanie mojego konta. I mam nadzieję że tu też się nie powtarzam, choć w to raczej nie wierzę. Pewnie nie jestem pierwszym nowym ktoremu sie odechciało odwiedzać waszą stronę.

 

W tej kwestii się nie powtarzasz. Z tego co mi wiadomo to właśnie jesteś pierwszym ;-) :lol:

Mimo wszystko - powodzenia i oby autko (megi) się lepiej spisywało bo jak tacy nerwowi ludzie do nich wsiadają to różnie to może być ;-) Szerokiej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!