Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Dodatkowe wyposażenie - co warto a co sobie odpuścić?


fatcat

Rekomendowane odpowiedzi

xenony, a najlepiej bi-xenony skrętne. Ojciec ma to w vectrze, rzecz niesamowita, zupełnie inna jazda po ciemku, 2razy bezpieczniej, lepsza widoczność.

same skręcają na zakrętach, ze wzrostem prędkości podnosi się zasieg świateł.

 

Chyba coś takiego lepsze zamiast podgrzewanych foteli czy szybki w dachu?. <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Xsenony to dodatek wart wydanych pieniedzy <ok> Mam je w swoim aucie i jak od czasu do czasu wsiadam w ojca Megane II i jada wnocy to po prostu inny swiat !! Ksenon jest niesamowity i wyraźnie poprawia komfort i bezpieczenstwo jazdy. Warto za to dopłacić !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi sie teraz jezdzic innymi autami, bo wydaje mi sie, ze sufit mnie przygniata

A to widac cos przez ten dach jadac w pierwszym "rzedzie" ? <ok>:idea::idea:

Nie warto za dach doplacac chyba ze sie czesto kogos wozi i chce sie tej osobie podarowac troche frajdy, np dzieciom :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 2 pytanka odnośnie dachu:

- czy orientujecie się może czy montaż dachu panoramicznego przypadkiem nie wyklucza możliwości założenia bagażnika dachowego?

- czy jest możliwość zasłonięcia dachu jeśli n.p słońce od góry zbyt mocno świeci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plusem nawigacji fabrycznej jest to, że możesz sobie codziennie aktualizować mapę. No i nie dupną Cię miśki z powodu mapy. Chodzi mi o nieorginalną. Pozatym jak będziesz sprzedawać fure to więcej za nią weźmiesz <ok> Co do montażu bagaznika na no dachu, to chyba da się zamontować, no ale wiesz to jednak jest szklany dach powiedzmy zakładasz rower i nie daj Boże przewróci Ci się na dach to trochę lipa ;/

 

[ Dodano: 2009-10-20, 21:44 ]

nono gratuluję :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ok po 4 dniach jazdy mogę się wypowiedzieć.

wyposażenie obowiązkowe moim zdaniem:

xenony,

szklany dach, jak zaciągam roletę jest ciemno i dziwnie ;), poza tym jak wyglada...;))), przynajmniej z białym,

nawigacja jeśli ktoś używa jest ok

koła 17, i wygląd i prowadzenie i cena w renault, pozycja wg. mnie również obowiązkowa

dla tych co muszą mieć czujniki parkowania z tyłu i z przodu- tez się przydają i sprawdzają.

mega rozczarowanie:

arkamsys. nie wiem jak gra seria skoro to kosztuje 2000 zł i gra jak gra. naprawdę słabiutko.

silnik 1.4 tce. bardzo, bardzo cichy, nawet żwawy. dużo narazie pali. średnia 11.4. mam nadzieję, że się ułoży

piszę bo miałem dylematy przed zakupem i tak średnio było się gdzieś tutaj dowiedzieć coś więcej (z małymi wyjątkami ;-) ) więc jak by ktoś miał jakieś pytania lub chciał sie poradzić niech pisze, spróbuje pomóc.

pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czego inni oczekują od sprzętu grającego ale jak dla mnie arkamsys gra całkiem dobrze... Chciałem wcześniej dokupić tube do tyłu ale teraz widzę że arkamsys mi wystarcza ( a nie jestem z tych co lubią cichutko posłuchać muzyki). Być może za pół roku mi już nie wystarczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Arkamys'a to mocno się zawiodłem :-( wcześniej w Megance II miałem cabasse i chodziło lepiej... Zależy czego się oczekuje od radia ;) jeżeli chodzi o czystość dźwięku to 5+ natomiast bass 3+ wracając do wyposażenia to obowiązkowo hands free !!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

wlasnie, ja odbieram swoja w piątek...

wzialem arkamys i pakiet komfort (czyli hands free, czujniki parkowania tyl i skladane lusterka)...

arkamys gra jak gra... zadne audio fabryczne w tym segmencie nie powala... a jak nie chcesz wybebeszac potem i robic samodzielnie to warto...

tak mnie naszło pytanie: czy to seryjne radio ma bluetooth? bo konieczny mi jest glosnomowiacy zestaw i fajnie bedzie podlaczyc ipoda... w sumie audio connection box to mozna wziac osobno... ale dla bluetooth dorzucilem sobie to Arkamys... cos mi sie widzi ze pan sprzedający nie do konca wiedzial wszystko o tym "dodatku"...

szklany dach - osobiscie nie polecam... mialem 2 miesiace w p206 daaaawno temu... masakra latem... niby jest roleta, ale auto i tak szklarnia...

xenony - nie warte takiej kasy... zwykle swiatla tez dzialaja, a zostaje na 18 calowe felgi :mrgreen:

nawigacja - ekonomiczniej kupic jakas doklejana do szyby... ta oryginalna wyglada komicznie - moglaby sie chociaz skladac... korzystasz z mapy i tak raz na 2 miechy... wtedy chowasz ja do schowka i nie masz "kapliczki" na kokpicie...

czujniki parkowania do przodu? no bez jaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

habibi, z hands free to chyba wchodzą srebrne klamki, a nie lusterka (przynajmniej u mnie tak jest)

jimbo22, czujniki parkowania z przodu by się przydały. Myślę, że gdybym miał takowe, to jeszcze miałbym podzderzak ("dyfuzor") z przodu. A tak... został na krawężniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!