Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Dodatkowe wyposażenie - co warto a co sobie odpuścić?


fatcat

Rekomendowane odpowiedzi

Sądzę, że w pakiecie jest co najmniej mapa Polski. Jak jest z innymi krajami, nie wiem. Dla mnie jednak oryginalna nawigacja ma dwie zalety: jest na stałe zamontowana w aucie, a więc odpada obawa przed kradzieżą, ma także silną antenę wyprowadzoną na zewnątrz, co jest nie bez znaczenia, bo pod atermiczną szybą nawet wysokiej jakości sprzęt nie najlepiej odbiera. Moim zdaniem za 1990 zł warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wziął tą nawigację, nie plączą się żadne kable ani nic z tych rzeczy. Wygoda. Poza tym Lubię TomToma i myślę że może mieć niezłe mapy. A jak nie ma dobrych map to będzie miał <ok> Jest to też plus przy sprzedaży auta ale to już patrzenie daleko w przyssłość.

Leman666, ksenony można kupić na allegro za kilka stów, co z tego że "mejd in czajna", świecą dobrze :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na swoim przykladzie, patrzac tak teraz, moglbym zrezygnowac z podgrzewanych foteli.

Niby fajne i grzeje, ale nie przekonalo mnie, moglbym spokojnie obejsc sie bez tego.

Za to wolalbym skladane elektrycznie lusterka, chociaz tutaj chyba tylko mozna to zrobic z handsfree, ktorego z kolei wolalbym odpuscic.

 

Dachu panorama, bym nie bral, ksenony jak kto lubi, mi obojetnie.

Nawigacje mimo wszystko bym wzial, ladnie wkomponowane w calosc, nie trzeba sie bawic z kablami,

mocowaniami itp.

 

Wspomaganie parkowania - tyl jak najbardziej przydaje sie.

 

Arkamys, osobiscie uwazam ze nie powala. Ale chyba i tak lepiej niz standard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowanie bym dołożył szklany otwierany dach, do tego hands free ze składanymi lusterkami i czujnikami parkowania w pakiecie, koło zapasowe, popielniczkę i zapalniczkę - mimo, że nie palę to się przydaje. No i kółka 17"

Fabryczną nawigację bym odpuścił moim zdaniem nie warto, zdaje się że nawet nie dawno była w promocji za 1 zł, podobnie z arkamysem wolałbym te pieniądze przeznaczyć na porządne głośniki i efekt będzie zdecydowanie lepszy.

Pozdrawiam Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o sport-kicie? Na zdjęciach fajnie się to prezentuje, pytanie czy na żywo nie wygląda jakoś badziewnie? No i mam wątpliwości co do praktyczności np. przedniego spojlera - chyba łatwo to oberwać na jakimś wysokim krawężniku podczas parkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba łatwo to oberwać na jakimś wysokim krawężniku podczas parkowania.
Ja pakietu nie mam ale zdarza mi sie na troche wyzszych kraweznikach cos tam przyszorowac dolem, tyle ze tam jest zwykly czarny plastik, oslona od dolu.

Przy polskich parkingach chyba latwo to stracic.

popielniczkę i zapalniczkę - mimo, że nie palę to się przydaje
Do czego ? Ja dostalem gratis i lezy schowane(popielniczka) bo nie potrzebnie zajmuje miejsce.

Zapalniczka wiadomo, w sumie moze byc ze wzgledow estetycznych, ale to mozna za kilka zl kupic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o sport-kicie? Na zdjęciach fajnie się to prezentuje, pytanie czy na żywo nie wygląda jakoś badziewnie?

 

Ja mam i jak na razie się trzyma ;-) Rzeczywiście przy krawężnikach trzeba uważać (albo parkować tyłem <ok> ). Co do wyglądu to na żywo wygląda lepiej niż na zdjęciach - przynajmniej moim zdaniem :idea::idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o sport-kicie?

 

Mojego sport-kitu na przednim zderzaku już nie ma, niestety...

Z tyłu za to nie zakładałem atrapy wydechu, bo wygląda to jakoś śmiesznie, jak spaliny idą z boku a ten cud-miód-mailina wydech siedzi na środku.

 

Poza tym odrobinę słabo został zamontowany i są szparki między nim a podzderzakiem tylnym, co widać zwłaszcza w moim kolorze auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!