Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Dodatkowe wyposażenie - co warto a co sobie odpuścić?


fatcat

Rekomendowane odpowiedzi

nie wydaję mi się, aby panował tam półmrok ;) Jednak mogę się mylić, bo z tyłu jechałem tylko raz w słoneczny dzień. Co do sposobu przyciemniania to folią raczej nie są przyciemniane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyciemnienia później za 5 stów nie zrobisz, a nawet jeśli tak, to będzie to tylko folia, a w oryginale folii na 95% nie używają ;) Ja bym brał.

 

Felgi 17" - wcześniej wymagały dopłaty 1000zł, ale to nie jest cena za same felgi, tylko też opony, które są "trochę" warte. Na Twoim miejscu bym zamówił auto na tych kołach, zrobił kilkaset kilometrów i zdecydował jak się jeździ. Jazda się nie spodoba - sprzedajesz koła i to jeszcze z zyskiem, bo taki komplet jest więcej wart niż 1000zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cięcie

megane III nie ma rolet, w lagunie są

szkoda, że tego nie dodali, na pewno bym je wziął.

Może by tak z regulaminem forum się zapoznać ;)

 

[ Dodano: 2010-05-24, 14:28 ]

Słówko odnośnie arkamysa. Moje spostrzeżenia opisałem w odpowienim wątku, a tu dam podsumowanie. Miłośnicy car audio mogą go sobie odpuścić i zainstalować coś we własnym zakresie, pozostali mogą rozważyć ten system raczej na sam koniec, jak kasy starczy, a szczególnie ci, którzy biorą bluetootha (500zł) i chcą dodatkowo audio conenction box (kolejne 500zł). W tym przypadku koszt samego arkamysa wyniesie 1 tys. złociszy. Arkamys daje zdecydowanie bardziej przestrzenny dzwięk i mniejsze zniekształcenia na max nagłośnieniu. Zwykły zestaw jest pod tym względem bardzo słaby, ale jak ktoś chce słuchać głównie TOK FM, to wystarczy ;)

Dla porównania, polecam odsłuchać swoją ulubioną płytę na obydwu systemach, tak jak ja to zrobiłem. Nie jestem audiofilem, ale wyraźnie słyszę różnicę i dla mnie arkamys daje radę. Może go dorzucę, ale jak podkreślam, rozważam go na samym końcu.

 

Co do xenonów, to nigdy nie używałem, ale wierzę, że widoczność jest dużo lepsza. Niemniej jednak w kilku źródłach wyczytałem, że to nie na polskie drogi. Żarówki sie rozszczelniają od wstrząsów i gaz się ulatnia. Koszt wymiany jest spory, więc jak ktoś jest na to przygotowany, to pewnie warto brać xenonki. Decydujący jest też koszt 4,5 tysia, czyli powyżej 5% wartości całego samochodu... Ja się chyba nie zdecyduję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!