Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Błąd ogólny


meganecoupe02

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dni po wysłaniu posta pojawia mi się taki komunikat:

 

"Błąd Ogólny

Could not connect to smtp host : 110 : Przekroczony czas oczekiwania na połączenie"

 

Mimo to post zostaje wysłany. Wcześniej tego nie było, po napisaniu posta strona automatycznie wracała do świeżo napisanej wiadomości. Coś jest nie tak.

Dzisiaj zauważyłem w kilku postach "echo" czyli ta sama treść, tylko jedna z komentarzem: "Dodano..."

Ogólnie rzecz biorąc forum ostatnio moim zdaniem wolno działa i nie wiem czy tylko u mnie czy tak już jest. Inne strony działają w porządku. Czy tak ma być?

 

[ Dodano: 2009-10-22, 13:11 ]

P.S. Zauważyłem że w SB już temat poruszono, sorry, nie śledzę SB na bieżąco ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni po wysłaniu posta pojawia mi się taki komunikat:

 

"Błąd Ogólny

Could not connect to smtp host : 110 : Przekroczony czas oczekiwania na połączenie"

 

Mimo to post zostaje wysłany. Wcześniej tego nie było, po napisaniu posta strona automatycznie wracała do świeżo napisanej wiadomości. Coś jest nie tak.

 

Dzisiaj wyjaśniałem ten błąd na shoutboxie:

 

Ten błąd występuje tylko przy pisaniu odpowiedzi do tematów, w których chociaż jedna osoba zaznaczyła powiadamianie o odpowiedziach. Dzieje się tak dlatego, iż przy tak zaznaczonej opcji za każdym razem przy dodaniu nowego postu moduł forum ma wysłać poprzez zdefiniowany w opcjach serwer SMTP informację do użytkownika, iż przyszła odpowiedź w danym temacie. W związku z tym przy tworzeniu nowego tematu oraz przy edycji postów ten błąd nie będzie występował, bo moduł wtedy nie wysyła żadnych powiadomień.

Osobiście zauważyłem ten błąd dzisiaj, wczoraj mi normalnie wysyłało posty. Być może ten

problem z serwerem SMTP występuje od czasu do czasu.

 

Dzisiaj zauważyłem w kilku postach "echo" czyli ta sama treść, tylko jedna z komentarzem: "Dodano..."

 

Dzieje się tak dlatego, iż ludzie widząc ten błąd najprawdopodobniej odświeżają wysyłanie (lub wysyłają jeszcze raz) co powoduje wysłanie tego samego postu po raz kolejny i kolejny, a że na forum włączone jest łączenie postów to powoduje to dodanie do treści ostatniego postu tego samego tekstu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten błąd występuje tylko przy pisaniu odpowiedzi do tematów...

łojezu, nie znam się na tym, a zrozumiałem ;)

Masz u mnie nominację na Junior Admina ;) Wspominałeś o nim wiele razy a dowodów na jego zapotrzebowanie przybywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!