Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Czary z przepływomierzem


Mil3k6

Rekomendowane odpowiedzi

Problem jest taki. Auto do rozpędza się jak żółw, na kompie nie ma żadnych błędów. EGR wyczyszczony na błysk. Moja M2 zaczyna zbierać się dopiero powyżej 2000 Obr/min. Z pierwszego biegu ma taki moment zawahania i dopiero za chwile rusza ale bardzo słabo. Po przeczytaniu wielu postów stwierdziłem, że uszkodzony może być przepływomierz choć na KTS Bosch nie ma błędów. Długo nie myśląc długo wypiąłem wtyczkę z przepływki i co dziwne auto zaczęło jechać wiele lepiej. Podjechałem do sklepu i u znajomego załatwiłem nową przepławkę ( zamiennik za 300 zł nie oryginał ) wpiąłem i auto nadal na powrót załapało muła. Sam już nie wiem co może być nie tak czy faktycznie miedzy nową przepływką SIEMENS a zamiennikiem może być tak różnica. Montowałem już do auta 3 oryginalne przepływki ale używane i tylko na jednej było ok ale niestety był na niej błąd. Wiec sam już nie wiem jak to jest. Może ktoś z was ma jakieś doświadczenia z przepływomierzami aha oryginał Siemens na allego kosztuje 500zł

Megane 2 1,9 dci 120 koni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem ten problem . Kup oryginał(choćby używany) a wszystko będzie ok. Temat rzeka na forum i wiadomo,że żaden odpowiednik w tym wypadku nie zastąpi siemensa. O nie mów mi ,że kopiłeś Harta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem już 3 używane ( oryginalne ) i na każdym zamulał ale jak wypnę wtyczkę to lata jak szalona hahah a jak kopci uuuuuu. Zamiennik miałem na chwile nowy nie używany ze sklepu ale na zamienniku jeszcze gorzej niż na używce. Jak na razie najlepiej jest bez przepływki. A co myślicie o oryginałach Siemens z allego za 500 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!