Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Lewy migacz, karta do samochodu


maly10111

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, jestem nowy na forum. Kupilem w zeszlym tygodniu Megane 2 Expression 1.4 16v z 2004. Wczesniej jezdzilem Megane 1 z 99 (takie krotkie przywitanie)

 

Mam do was 2 pytania mianowicie

1- Nie swieci mi lewwy migacz i po wlaczeniu aweryjnych swiatel mam tak zwana choinke, wiecie jak dojsc do lampki tzn trzeba rozbierac te polki zeby sciagnac lampe?? Czy jest inny sposob zeby ja wyjac?

 

2-Gdy kupilem samochod to jak odchodzilem od niego to sam sie zamykal(z tego co czytalem na forum rowniez powinien sie otwierac gdy dochodze do niego ale nie robil tego) teraz sie nie zamyka ;) Nie wiem czy cos wylaczylem czy co bo nnagleprzestal sie zamykac.

 

 

Pozdrawiam ALL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2-Gdy kupilem samochod to jak odchodzilem od niego to sam sie zamykal(z tego co czytalem na forum rowniez powinien sie otwierac gdy dochodze do niego ale nie robil tego) teraz sie nie zamyka ;) Nie wiem czy cos wylaczylem czy co bo nnagleprzestal sie zamykac.

 

Pojęcie Hands Free wystraczy poszukać i poczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może sprawdź tak : zamknij samochód otwórz i odejdź.

 

Bo mi się wydaje że meganki mają coś takiego jak ochrona przed przypadkowych otwarciem samochodu ? Kiedyś to zauważyłem że jak samochód się otworzy a nie otworzy się drzwi to po odejściu zamknie się sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kepa416, ma to większość systemów alarmowych. Jeśli wyłączysz alarm/otworzysz centralny i nie otworzysz drzwi, klapy, maski zamek po około minucie się zamkniea alarm ponownie uzbroi. Nie ma znaczenia czy będziesz tam stał, czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rowniez nie mamalarmu i nie dziala mi HANDS FREE, a ta ogrniczone dzialanie 2 karty w jakich modelech dziala??

 

[ Dodano: 2009-10-25, 09:46 ]

Może sprawdź tak : zamknij samochód otwórz i odejdź.

 

Bo mi się wydaje że meganki mają coś takiego jak ochrona przed przypadkowych otwarciem samochodu ? Kiedyś to zauważyłem że jak samochód się otworzy a nie otworzy się drzwi to po odejściu zamknie się sam.

 

 

w ten sposob u mnie dziala po jakis 20 sek zamyka sie sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!