Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

radio+kontrolka paliwa


pp72

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Mam problem z radiem na jednej stacji regionalnej. Otóż nie ma w nim RDS-u oraz migają dwie kontrolki zaznaczone na czerwono

tuner.jpg

Drugie pytanie- wskaźnik paliwa zacinał się od początku , ale wczoraj gdy wlałem Jej 25 litrów wskaźnik paliwa oszalał i nie wiem czy się okręcił dookoła czy co ? Pełnego baku nie mam .

paliwo_1.jpg

 

I trzecie pytanko- jak szybko bez warsztatu i garażu spuścić płyn do spryskiwaczy? Na szybę psikać to wiem że można , ale inny sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

1. Nie wszystkie stacje nadają sygnał rds. AF Jest to automatyczne dostrajanie częstotliwosci stacji do danego regionu, czyli na przykład ustawiasz stacje rmf i śmigając po polsce nie musisz zmieniać częstotliwości- radio zrobi to automatycznie.

i-trafic nie pamiętam co to jest, z tego co się oriętuje to w polsce i tak nie działa, ale na pewno jest wytłumaczone w instrukcji samochodu. widziałem. Naturalnie te funkcje można wyłączyć w radiu.

2. jak na moje oko to wskazówka jest przestawiona, ale to tylko hipoteza.

3. Wężykiem można spuścić, tak jak wino z butli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

i-trafic nie pamiętam co to jest, z tego co się oriętuje to w polsce i tak nie działa, ale na pewno jest wytłumaczone w instrukcji samochodu.

 

Informacje drogowe, jeżeli stacja nie nadaje takich to napis "i-trafic" miga, jeżeli stacja nadaje takie informacje to napis wyświetla się na stałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Funkcja i-trafic działa poprawnie w radiu RMF FM. Komunikaty drogowe, wiadomości, które automatycznie podgłaszają radio lub przerywają odsłuchiwanie CD i przełączanie na komunikat radiowy, pod warunkiem, że wcześniej zanim zaczeliśmy słuchać płyty CD radio zostawione było na kanale gdzie ustawione radio z funkcją i-trafic. W innych krajach większość stacji radiowych uzywa i-trafic. Ja w Polsce zauważyłem tylko w RMF FM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!