Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

chromowana nakladka grilla


maniekboss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam pytanie czy ktos zakladał taki element do swojej meganki??

 

http://allegro.pl/item786823201_chrom_nakl...ne_2_metal.html

 

Moje pytanie jest takie czy nie występuje problem z zakładaniem oraz otwieraniem maski

Pytam o model przed liftem phI

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no za taką cenę powinno być dopasowane idealne... moim zdaniem z resztą przesadzona cena gdyby dodać do tego resztę pakietu chrom czyli lusterka i klamki to wyjdzie sumka odpowiednia na zakup alufelg ;)

a co do wglądu to kwestia gustu mi bardziej by odpowiadała polerowane aluminium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

maniekboss, Do jutra postaram się wstawic Uplod moich modów bo jest tego tam od licha i ja zrobiłem u siebie grill chromowy na dole i górze za grosze i mam to juz od roku ;-) wygląda i trzyam się extra :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam,

Odświeżam temat. Chciałbym zakupić takie nakładki na grilla do megi II 2004 - ze starym grillem ale nigdzie nie mogę znaleźć.

Nie wiem także jak to wygląda - może macie jakieś fotki?

 

Pozdrawiam,

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy o to chodzi? http://www.omsaline.com/De/Page-c.asp?omsa=8&id=1194&ktid=7&mrid=24&mdid=135&altmod_id=19

Można to kupić bezpośrednio w firmie Omsa Line. Ostatnio widziałem też je i inne chromowane listewki na e-Bayu.

Miałem takie listwy w swojej byłej megane II, były idealnie dopasowane, przyklejane bez problemu na taśmy dwustronne. Założyłem je w 2006 roku i do dzisiaj trzymają się mocno.

post-31542-0-65315000-1313650760_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego? Bardzo fajne. Większość nowych aut ma już grille z takimi wykończeniami. Ja dziś zamówiłem i będę montował. Widziałem na jednej z fotek że koleś założył po dwie z każdej strony na środek zamiast trzech - tzn. nie zamontował tej na samym dole. Też fajnie wygląda. Sprawdzę i dam znać co fajniejsze będzie.

W środku też macie takie srebrne nakładki na kratki boczne od wylotów powietrza i na zegarach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to rzecz gustu. Zależy co kto lubi. Ja jak zamontowałem takie listwy u siebie miałem rozpoznawalny samochód. Byłem nagabywany przez innych w sprawie ich kupna. Przez pięć lat nie spotkałem innej Megane z takimi listwami. Zapewniam, że efekt wizualny jest fajny. Jakość też bez zarzutu, bo to czysta polerowana stal nierdzewna, a nie jakieś taśmy chromopodobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w środku nakładki na zegary i na otwory wentylacyjne też miałeś?

 

PS. Zamontowałem te nakładki na grilla ale bez tej trzeciej na samym dole. Czyli po dwie na każdą stronę.

Wygląda elegancko! Jestem bardzo zadowolony. ZObaczymy czy nie odpadną...albo nie ukradną ^^

Edytowane przez miszel73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!