Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

zakup Scenic II - prośba o opinie


sylwik

Rekomendowane odpowiedzi

Po kilku ładnych tygodniach poszukiwań kupiłem niedawno Scenica. Więc coś mogę powiedzieć.

 

ad oferta w Żyrardowie - byłem tam oglądać jedna sztukę. Wrażenia średnie, tzw kolesie. Auto było godne zainteresowania, ale mają coś podejrzanie tanio. VIN mi podali, ale zanim sprawdziłem Scenic był sprzedany.

ad szyby generalnie powinny być wszystkie mniej więcej z tą samą datą, ale nie koniecznie czasem są różnice roku. Oczywiście w przód czyli jak auto z początku 2005, a szyba z końca 2006 to coś nie gra.

ad zdjęcia - nie sugeruj się za bardzo. z moich doświadczeń często są cudowne zdjęcia, a w rzeczywistości miernota i na odwrót.

ad opis i przebieg - postaraj się sprawdzić z vin-u przebieg i historię w aso, a do bezwypadkowe podchodź jak do jeża.

ad książki serwisowe - często są "robione" i to nawet nie u nas. Tylko historia w aso. W moim wypadu KS była bez żadnych wpisów, a auto było serwisowane na bank bo miałem możliwość sprawdzenia wszystkiego u źródeł.

 

Szukaj auta bez haka - nie jest to reguła, ale ciąganie przyczepy nie robi dobrze autu.

 

Moja rada zanim pojedziesz obejrzeć dobrze wybadaj sprzedawcę. Poproś o vin, dodatkowe zdjęcia itd. Z góry zapowiedz, że przed kupnem chcesz z autem pojechać do aso na sprawdzenie - jak będzie kwękał to daj sobie spokój. Koniecznie sprawdź auto w aso - 300zł, ale warto to zrobić.

 

Nie poluj na okazję - w tym biznesie praktycznie nie występują :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!