Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Montaż zestawu głośnomówiącego Motorola T605


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, ostatnio postanowiłem kupić zestaw głośnomówiący do auta, męczyło mnie ciągłe wkładanie słuchawki w ucho. Szukałem na allegro jakiegoś zestawu za niewielkie pieniądze. Patrzyłem na nokie CK-7W (ale są drogie), nie było mi potrzebne podłączenie telefonu przez stacje dokującą, chciałem mieć tylko zestaw bluetooth bez zbędnych pierdół. Mów wybór padł na zestaw motoroli T605 (instrukcja po pl z załączniku), zdziwiłem się bo można kupić nowy zestaw za około 100-120zł NOWY. Zestaw ma wszystko co potrzebowałem, łączy się z kilkoma urządzeniami (1 tel i 1 muzyka), można zapisać kilka telefonów w zależności który ma się przy sobie (ja mam 2 więc jest bardzo przydatne), ma wyjście aux do radia. Zestaw pozwala na słuchanie mp3 przez bluetooth ale jest mi to nie potrzebne. Montaż zajął mi 2godz i 30min. Zasilanie podpiąłem z tyłu w bagażniku (mam kombi), kable puściłem progami od strony pasażera, pod tapicerką bagażnika do radia. Użyłem 4 przewody (czarny - pin 8 [wtyczka A masa], różowy - pin 3 [wtyczka A wyciszenie], pomarańczowy - pin 7 [wtyczka A stacyjka +], czerwony - pin 4 [wtyczka A zasilanie +] ), centralkę zamontowałem za ręcznym, idealnie pasuje (dwa otwory do schowka do przykręcenia sterownika), kable puściłem w tunelu środkowym. Kabel od mikrofonu i sterowania koło filtra kabinowego przy podłodze (jest spora luka) w stronę kierowcy, wychodzi obok pedału gazu, pod osłoną kolumny (są fabryczne otwory pod opaski), przez bezpieczniki. Mikrofon pod uszczelką po słupku, a sterowanie przez bezpieczniki. Wszystko na fotkach, więcej foto wrzucę w środę. W razie pytań służę pomocą.

post-10675-1260107976_thumb.jpg

post-1-1260107976_thumb.jpg

post-1-1260107977_thumb.jpg

post-1-1260107978_thumb.jpg

post-1-1260107979_thumb.jpg

post-1-1260107980_thumb.jpg

post-1-1260107981_thumb.jpg

post-1-1260107982_thumb.jpg

post-1-1260107983_thumb.jpg

post-1-1260107984_thumb.jpg

post-1-1260107985_thumb.jpg

post-1-1260107986_thumb.jpg

T605.rar

post-1-1260107987_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!