Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Jutro jadę obejrzeć G.Scenica II. Proszę o opinie!


majki1978

Rekomendowane odpowiedzi

Optima

Pewnie faktycznie źle odebrałem Twoje słowa, czasami ciężko właściwie interpretować to, co ktoś napisze na forum.

 

Co do wydruku to nie mam (bo są rejestrowane), mam Print screen z programu. Przesyłać nie będę, bo ten od kogo go dostałem prosił, by się tym nie chwalić (co już i tak publicznie zrobiłem).

Chciałem jedynie dać znać forumowiczom, że można próbować szukać informacji w bazie Renault, chociaż czasami nie jest to łatwe.

Na pewno jednak warto - można w ten sposób sprawdzić przebieg czy upewnić się, że wymieniany dopiero co rozrząd był faktycznie robiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie jasno napisałem:)

ale jeszcze raz:

 

dostałem na podstawie kodu WIN, historię serwisu i naprawy mojego auta z Francji Scenic II, która uwzględniała również naprawy POGWARANCYJNE (w moim przypadku była to jedna naprawa - co więcej obok niej była informacja że człowiek z Francji zapłacił za nią gotówką!)

 

tak więc jestem przykładem że takie informację można otrzymać - być może to z uprzejmości człowieka który mnie obsługiwał (ja o nie nie błagałem:))

 

nie każde auta mają taką historię pogwarancyjną gdyż mogło być serwisowane w nieautoryzowanym punkcie, lub nie psuło się w danym czasie,

z tego co zauważyłem renault nie musi takich informacji udzielać - ale może, gdyż mam je na papierze

 

 

 

zapłaciłem 100 zł - tydzień temu - województwo mazowieckie

pełny przegląd auta - 240 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

hmm, jeśłi to wszystko jest w systemie to czemu musiałem dostarczyć ksiązkę gwarancyjną z pieczątkami z przeglądów, że RP mogło stwierdzić czy dokłada się do naprawy czy nie , bo nie ma informacji o przeglądach gwarancyjnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie jasno napisałem:)

ale jeszcze raz:

 

dostałem na podstawie kodu WIN, historię serwisu i naprawy mojego auta z

pełny przegląd auta - 240 zł

 

To czy mógłby ktoś wrzucić w końcu skan takiego zestawienia, aby mi i innym w końcu utrzeć nosa? Czy dalej będziemy się poruszać w okolicach (wg. mnie) fantazji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie informacje dawniej były udzielane - teraz salony Reno mają zabronione to pokazywać klientowi...ale jest to prawda.

Dodam jeszcze tylko to że informacje o naprawach są tylko jeżeli były wykonywane w autoryzowanym serwisie.

 

A książkę masz po to bo może ją zgubisz lub cos w tym stylu i będą mogli się wywinąć od usług gwarancyjnych <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!