Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zderzaki RS


Chiller

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Witajcie!

Kurka połakomiłem się na zderzak do RS oryginał - używany ale...brakuje w nim osłony pod chłodnicę i uchwytów mocujących halogeny.

Próbuję założyć oryginalną osłonę pod chłodnicę - tę łączącą zderzak z osłoną silnika i nie pasuje... Czyżby RS miał inną niż ta standardowa????? mam nadzieję że jest ta sama.

A druga rzecz to brakuje mi też uchwytów do montażu halogenów. Może ktoś znalazł na to jakiś patent??

Z tego co czytałem wcześniej to będzie pasować bez przeróbek??

Dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...

Odgrzeje troche temat a mianowicie jestem zainteresowany wsadzeniem zderzakow od RS do meganki tej pierwszej wersji bez liftingu. I moje pierwsze pytanie ile taka impreza bedzie mnie kosztowala zderzaki przod tyl no i wydech?? Drugie czy sa podobne mocowania czy trzeba robic duzo przerobek aby wsztko pasowalo jezeli tak to jakie przerobki?? I chyba ostatnie gdzie sie ogladac za takowymi czesciami allegro czy isc do salonu( tam pewnie zdrowo mnie skasuja) czy na szrotach?? Podsumowujac chcial bym sie dowiedziec wszystkiego na temat zmiany z oryginalnej wersji na rs. Z gory dziekuje i pozdrawiam ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I moje pierwsze pytanie ile taka impreza bedzie mnie kosztowala zderzaki przod tyl no i wydech??

sprawdź sobie ceny tych części na allegro, przód około 600zł-900zł, tył od 400-700zł wydech około 300zł, lakierowanie zderzaków zależy od lakiernika, ale średnio to 3, 3,5 stówki za element biorą.

czasem by ci nie przyszło do głowy kupować zderzaków bez kratek maskujących, bo te części są praktycznie nie do dostania z 2giej ręki a ceny w ASO powalają...

Drugie czy sa podobne mocowania czy trzeba robic duzo przerobek aby wsztko pasowalo jezeli tak to jakie przerobki??

przy zderzakach nie trzeba nic przerabiać o ile kupisz kompletne, tzn z kratkami i tymi śmiesznymi trójkącikami co przychodzą do nadkoli, inna też jest oslona pod chłodnice przy przednim zderzaku.

I chyba ostatnie gdzie sie ogladac za takowymi czesciami allegro czy isc do salonu( tam pewnie zdrowo mnie skasuja)

allegro.pl...

do salonu możesz iść ale nie zdziw się jak za kompel tych dupereli usłyszysz cene która jest połową wartości twojego samochodu.

 

To by było na tyle, co do robocizny za przekładanie tego wszytkiego to można zrobić to samemu za friko jak się ma trochę zdolności manualnych klucz 10 i śrubokręt, jak się tego nie ma to już zależy od osoby która ci to będzie przekładała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!