Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zderzaki RS


Chiller

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, dzięki za odpowiedź, czyli spokojnie mogę kupić.

a powiedzcie koledzy o co chodzi odnośnie jakiś dokładek do tylnych błotników gdy zakładamy zderzak od RS? czy będzie coś wystawało? odstawało???

a ostatnie moje pytanie czy przednie błotniki są identyczne odnośnie phI i phII ??? nie ma żadnych różnic???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gnerek Muszę cie zmartwić bo jeżeli chcesz do auto po lifcie zderzak przed liftowy musisz zmienić tez lampy na przed liftowe bo są szersze na środku. a co do odstawania koło błotników nic nie odstaje, jedyne na co to są poszerzenie do nadkoli, ale to powinno być z zderzakiem oraz inna podłoga zderzaka w wersji RS (400zł w ASO w komplecie z poszerzeniami) więc uważaj jak będziesz kupował zderzak by był kompletny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arni88 dzięki wielkie za rozwianie wątpliwości, uchroniłeś mnie od kupna...

bede szukał zderzaka RS po liftowego bo nie chce wymieniać lamp, ale tylny mogę kupić prze liftowy? nie ma żadnych zmian?

 

Dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arni88 powiedz mi jeszcze na co miałbym zwrócić uwagę przy kupnie przedniego zderzaka od RS, rozumiem że wszystkie kratki muszą być, a jak sprawa ma się z podłogą tzn osłoną silnika? czy jeżeli nie ma jej w komplecie ze zderzakiem to będzie pasowała ta od mojego "zwykłego" zderzaka?

Jeszcze raz wielkie dzieki za wszystkie wskazówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gnerek Podłoga jest inna, i lepiej żeby była z zderzakiem bo ja kupiłem bez, bo myślałem że gdzieś kupie używkę, ale niestety używka praktycznie nie do dostania, a w aso coś koło 400zł na zamówienie, razem z poszerzeniami do nadkoli w komplecie jest. jedno poszerzenie mi zostało jak coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arni88, dzieki wielkie, czyli już wiem na co muszę zrócić uwagę przy kupnie przedniego zderzaka, nurtuje mnie jeszcze temat tych poszerzeń nadkoli, czyli dobrze rozumiem że standardowe nadkola nie pasują do zderzaka RS??? ale czy przy kupnie zderzaka jest szansa w ogóle dostać takie nadkola???

Jeżeli juz kupię ten zderzak to na pewno sie odezwę do Ciebie odnośnie tej 1 sztuki

A powiedz mi jak sprawa tych nadkoli ma się odnośnie tylnego zderzaka? też są inne niz standardowe? też musze zwrócić uwagę żeby były razem ze zderzakiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gnerek nadkola są takie same , są specjalne poszerzenia do nadkoli które raczej powinny być z zderzakami zarówno z tyłu jak i z przodu w serwisie na pewno są w komplecie z podłogą i kosztuje to 400zl nie wiem czy sprzedają osobno...

fav7wvzaamw9ci8s4e_thumb.jpg,lcygwl504ac96mffagb_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arni88, jeszce raz wielkie dzięki za tak wyczerpujące informacje dodatkowo potwierdzone fotkami, na pewno Twoje doświadczenie w temacie którym sie tu podzieliłeś pomoże nie tylko mnie ale innym którzy zdecydują sie "upiększyć" troszkę swoją Megi

Ostatnie moje pytania odnoszą się do końcówki wydechu tzn 2 rur z RS, (ja posiadam diesla zreszta tak jak TY) czy nie problemu i wszystko pasuję gdy się wymieni końcowy część tłumika???

Czy w ogóle zaszła jaka zmiana odnośnie wydobywanego dźwięku ??? Pytam tylko informacyjnie, ponieważ nie zależy mi na tym...

A druga sprawa czy do zderzaka RS pasuje "hokej, spoiler" od zwykłego???

Mam nadzieje że jak na wiosnę wszystko uda się zrobić dzięki Twoim wskazówkom będę mógł przedstawić swoje auto i może spotkamy się gdzieś na zlocie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!