Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zderzaki RS


Chiller

Rekomendowane odpowiedzi

.Takie zderzaki typu sport do innych modeli są zdecydowanie tańsze np.skoda rs,niekture modele audi czy forda a megana?Hm.
mylisz się do forda mondeo st220 zderzaki kosztują mniej więcej tyle samo i do tego dochodzą z przodu oprawki halogenów i halogeny niemożliwe do kupienia na allegro koszt w aso 1600zł + przednie błotniki (są poszerzone) 400zł/szt + tylne kratki tylko aso ok 600zł + progi ok 450zł/szt same części ok 5000zł dodam że zderzaki muszą być w idealnym stanie bo się nie da ich kleić.

Według mnie nie ma tańszego auta do przeróbki na topową, sportową wersję od megane II, kompletne zderzaki przód i tył z kratkami można kupić do 2000zł i nie trzeba kupować ani progów ani błotników. Wszystkie części są dostępne "od ręki" na allegro no może oprócz wydechu który można zrobić u każdego spawacza tłumików do 300zł

Co do tylnego zderzaka RS przed liftem i po, jedyna różnica to plastikowe kratki które z resztą są wymienne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,mam takie pytanko a mianowicie przymierzam się do kupna zderzaków od sporta ale nie wiem czy są one kompletne czy nie?Może WY coś doradzicie,mam kilka zdjęć:

fa7864d2742380cdm.jpg

b045e18929a3c5eem.jpg

e05ef39cc4a13747m.jpg

bebc5304260185e1m.jpg

0318e164779c3420m.jpg1726561b56792b62m.jpge31a94200c5af81em.jpg

8db293cfb82fdeb9m.jpg

Z góry wielkie dzięki za pomoc.Myślę że na wiosnę wszystko będzie poskładane,narazie kompletuje graty.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halogeny pasują twoje, osłona pod silnik pasuje twoja, nadkola są szersze ale możesz sobie dorobić takie małe kawałki, znaczek też powinien pasować... niestety zderzak przedni nie ma dokładki gumowej a jej raczej nie kupisz na allegro więc zostaje aso.. ewentualnie coś możesz dorzeźbić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dole hokey albo dokładka! pierwsze między ziemią a zderzakiem :-) U Ciebie być jej nie powinno dopiero poliftowa wersja będzie miała taki bajer.

 

[ Dodano: 2010-12-12, 17:49 ]

http://megane.com.pl/megane-ii-phi-white-rs-vt18081.htm

Tutaj widać bardzo dobrze jak jest w poliftowej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem że śmiało można brać te derzaki gdyż mają wszystko co potrzebne do montażu i nic nie trzeba dokupywać.Dzięki chłopaki za pomoc.

 

[ Dodano: 2010-12-26, 20:36 ]

Zderzaki kupione,pozostaje jeszcze wydech,może ktoś się orientuje gdzie mogę taki kupić?Przeglądam allegro już od jakiegoś czasu i narazie nic nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

iIco kupiłeś wydech?

Jeżeli jeszcze nie, to nie taniej byłoby zrobić taki wydech? Trzeba kupić dwie końcówki wydechu i pojechać z założonym zderzakiem do dobrego zakładu naprawy tłumików koszt na oko 300zł

 

tylko kup dobrej jakości końcówki żeby nie rdzewiały!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allegro odpuść chyba że najdziesz anglika na rozbiórkę, lepiej z carzone ale tam cena ponoć wysoka ( ktoś an forum ma stamtąd PW ) a dwa jak st220, mówi popytaj w warsztatach gdzie mają "gientarkę" do rur i robią przeloty i końcówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzaki założe dopiero na wiosne i pomyślałem że do tego czasu będe szukał tego wydechu.Tym bardziej że i tak nikt mi nie dorobi tej końcówki wczesniej jak nie będe miał zderzaka założonego.Dzięki koledzy za podpowiedzi a jak by któryś z was wiedział coś o tym tłumiku to dajcie znać.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osłonę pod chłodnicę musisz mieć razem ze zderzakiem -na pewno ze starego zderzaka nie będzie pasować. Kolega krzemyk101 ładnie przedstawił tą osłonę kilka postów wcześniej na ostatnim zdjęciu. Po liftingu osłona chłodnic jest znitowana/zgrzana ze zderzakiem i idealnie pasuje do zwykłej osłony silnika. Nie wydaje mi się żeby przed liftem było inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1369075222

1379140319

1397590198

 

1 i 2 jest bardzo podobna..

moja osłona jest przynitowana ( w zwykłym zderzaku)

krzemyk101, mógłbyś coś pomóc w określeniu która osłona jest podobna?

p.s. Bo mój zderzak od RS idzie właśnie pocztą..

 

 

 

e90160b0316745c4m.jpg To są dokładki do nadkoli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!