Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zderzaki RS


Chiller

Rekomendowane odpowiedzi

gnerek Co do tłumika to zależy czy zakładasz samą końcówkę np Carlzone , czy używany tłumik z RS jeżeli końcówka to jest trochę ciecia mierzenia i spawania, jeżeli oryginał to wszystko powinno pasować, trzeba tylko skombinować sobie wieszak na końcu tłumika lub dorobić. w dźwięku nie zauważyłem zmian, chodzi tak jak przedtem, ale ja mam sama końcówkę, nie wiem jak na oryginalnym tłumiku z RS jest .

A co do spojlera to chodzi ci o tą dokładkę w wersji Ph2 na dole zderzaka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arni88, odnośnie tłumika to chodzi mi o oryginalny od RS, czyli jeżeli będę miał taki to rozumiem że będzie trochę roboty tak jak opisałeś???

a co do spoilera to dokładnie chodzi mi o tą dokładkę, bo ja u siebie w phII mam i na zdjęciach u sprzedających zderzaki RS widzę że jest miejsce na tą dokładkę ale wolę już spytać Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arni88, moze masz rację, moze rzeczywiście nie jest to typowy spoiler jak u Ciebie

tak czy inaczej rozumiem ze najlepiej żeby to też było razem ze zderzakiem, bo spodziewam sie że osobno też jest trudno dostępne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% to nie ten spojler, ty masz to schowane pod zderzakiem, jest to cześć podłogi zderzaka, a ten spojler w RS jest na przodzie zderzaka .

o925tsd1y3amejiu45qa_thumb.jpg

na tym zdjęciu go nie ma ale zaznaczyłem miejsce gdzie powinien być.

Zauważyłem że na Allegro nie ma żadnego zderzaka z tym spojlerem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

arni88, Witam ponownie, mam do Ciebie jeszcze pytanko, zderzaki przód i tył sa już zakupione, moje pytanie dotyczy wcześniej już wspomnianej końcówki tłumika ponieważ zamierzam kupić oryginalną końcówkę od RS, zrobilem fotkę jak to teraz wygląda u mnie w wersji 1,9dCi, czy końcówka będzie pasowała bez większych przeróbek i problemów?

Z góry wielkie dzięki za pomoc

dsc05589l.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz końcówkę Carzone to musisz obciąć kawałem starego tłumika na czerwono zaznaczyłem mniej więcej gdzie to wypada.

86901147600455471486_thumb.jpg

do tego taki wieszak, to jest oryginał , ale można pokombinować i dorobić coś...

08195444206398151060_thumb.jpg

A jak masz tłumik oryginał RS wycięty z RS to wtedy pomierzysz obcinasz gdzie trzeba i spawanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arni88, po raz kolejny wielkie dzięki za bardzo fachową pomoc i doradztwo (zresztą jak zawsze), jak tylko wszystko będzie gotowe to Ci się pochwalę rezultatami, mam nadzieję że jeszcze przed świętami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Zderzak jest przed liftem i wygląda tak :

043b9e94a066f1b0m.jpg

c51f793f4b7aa634m.jpg

Do tego jest jeszcze pęknięty w miejscu tablicy rej.Czy 900zł to nie za dużo za zderzak w takim stanie?

 

Znalazłem jeszcze taki zderzak i widzę że troszkę się różni.Ponoć od wersji sport.Czy było kilka rodzaji takich zderzaków?

59e9fd48d34016e7m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze,szkoda że ten drugi jest po lifcie bo jest zdecydowanie tańszy.Z kąd oni biorą te ceny to ja nie wiem.Takie zderzaki typu sport do innych modeli są zdecydowanie tańsze np.skoda rs,niekture modele audi czy forda a megana?Hm.

Apropo,zderzak tylni do sporta różni się przed liftem a po?Wydaje mi się że nie ale wolę się zapytać ekspertów,najlepiej tych którzy zakładali sobie takie gadżety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzemyk101, dokładnie pierwszy zderzak pasuje do Twojego modelu, drugi który pokazałeś to tak jak kolegaOjinau, napisał pasuje do wersji po lifcie czyli np u mnie, mógłbyś go też założyć ale to jak pisałem wtedy musiałbyś wymienić przednie reflektory na poliftowe...

co do tylnego zderzaka to niczym się nie różniły obie wersje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!