Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Vitrual Tuning naszych autek i detali


MrTea

Rekomendowane odpowiedzi

Paluman - ledy robię sobie sam. Bo tylko do swojej roboty mam zaufanie. http://megane.com.pl/topic/29312-jasniejsze-oswietlenie-wnetrza/page__view__findpost__p__271101 w tym temacie wszystko ładnie opisałem. Pamiętaj by brać te droższe ledy 4 chipowe od tego allegrowicza http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9850423

Co do Renówki - wróciła z naprawy automata - śmiga jak szalona - jeszcze tylko wymaga ingerencji komputerowej celem dopasowania skrzyni do nowych elektrozaworów. Niestety ostatnimi czasy zaczęła mocno słabnąć - spod świateł Seicento to była torpeda. Czyli przepływka. Po otwarciu klapy ukazał się nam zupełnie rozpięty przewód dolotowy. Ale to po prostu turbo dmuchało w komorę, a reńka zasysała sobie normalne ciśnienie atmosferyczne. Po zakręceniu opaski Reńka ma dawny wigor. Plany na maj? Kierunki smoked. Plany na czerwiec? Remont chałupy i z tego, co zostanie kasy przyciemniamy szyby. Pozostaje jeszcze tylko wyjaśnić co z klimą się złego dzieje i już.

 

 

Ponieważ to jest VT - zdjęcia lądują tu, a nie w pierwszym poście...

 

Ponieważ jest to VT to wszystko ląduje tutaj

Tomik

Edytowane przez typical
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Przeniesiono w bardziej odpowiednie, juz istniejące miejsce

Żeby nie zakładać nowego tematu, mam prośbe do bardziej obeznanych kolegów, czy ktoś mógłby zrobić mi na felgach czerwony rant/obwódkę i zmienić kolor na bardziej metaliczny? ja jestem noga w photoshopie itp ;) Z góry dzieki jesli komuś się bedzie chciało. :D

thumb_hosting_zdjec_1358092859__dsc00042.jpg

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo! własnie o taki efekt mi chodziło ;) chce dać felgi do regeneracji i własnie tak bym chciał żeby je pomalowali :D

a mógłbyś mi je ciachnąć na czarno z tym czerwonym paskiem? ;) z góry thx!

Edytowane przez Dziambel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym również prosić o zmianę koloru felg w Photoshopie na "czarny mat"?

Myślę nad zmianą felg i jestem ciekawy jak komponowało by się to z kolorem nadwozia. Z góry dzięki!

 

 

thumb_hosting_zdjec_1358535181__c25371889_3.jpeg

Edytowane przez DonG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na lato planuje właśnie zakup 17" lub 18". Nie chcę malować. Wyżej proszę o zadziałanie w Photoshopie bo chciałem też kupić czarne felgi 16" na zimę i chciałbym zobaczyć jak kolor czarny będzie się komponował z kolorem nadwozia. Seria którą widać na zdjęciu to 16"

Edytowane przez DonG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki kolego. Swoją drogą jestem pod wrażeniem tego co potraficie zrobić z autami za pomocą Photoshopa :D

Korzystając z okazji miałbym jeszcze jedną prośbę aby zastąpić seryjne 16" felgami Platin P53 Matt Black również w rozmiarze 16". Przymierzam się do zakupu takich na zimę.

Przykładowe zdjęcia felg poniżej:

thumb_hosting_zdjec_1358601998__08042011073.jpg

 

thumb_hosting_zdjec_1358602094__platin-p53-56696.jpg

 

A oto auto w którym prosiłbym o zmianę:

thumb_hosting_zdjec_1358602314__zdjecie0346.jpg

 

thumb_hosting_zdjec_1358535181__c25371889_3.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Robie już kolejny projekcik niebawem wrzucę :!:

 

Dodano: 16 mar 2013 - 22:50

Robie już kolejny projekcik niebawem wrzucę :!:

 

o to i on:

thumb_hosting_zdjec_1363470587__renia_projekci2k.jpg

Jeżeli ktoś potrzebuje pomocy np: nie wie jakie felgi dobrać lub czy bedą dobre można do mnie pisać chętnie jeśli będe miał chwilę czasu przerobie wasze autko i wstawię felgi pod auto :D ITP ITD :notacrook:

Pozdrawiam :notacrook: Jak coś to PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!