Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Vitrual Tuning naszych autek i detali


MrTea

Rekomendowane odpowiedzi

Ale wy jesteście uparci z tymi felgami z katalogów :-P to co tutaj widać to wygląda jak kołpak. Czasami chwila szukania wystarczy aby znaleźć fele w realu np.:

 

fela z katalogu, bez cieni, itp:

DEZENTF.jpg

 

a tu fela w realu, z cieniami i czasami pasującą perspektywą:

pict0064.jpg

akurat taka trochę brzydka mi się znalazła, ale wystarczy chwilę posiedzieć na googlach image i można znaleźć całkiem ładne fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukas.s, dzięki za porade ale tak jak mówisz koła zimowe zostają w ori kolorze :) mógłby mi ktoś obniżyc auto -40 mm ? bo mysle czy jest sesn taki zawias zakladac ! bo jak to ma prawie nic się nie zmienic na wygladzie to szkoda kase wydawac...

 

PatrykGDA, no wyszło mega dobrze ! taki będzie plan na nast sezon na lato chyba bo miałem koła zmieniać ale widze ze te odpowiednio pomalowane robia robote :) teraz tylko gleby mi trza :) to co jest to jest mniej wiecej -40?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo mysle czy jest sesn taki zawias zakladac !

Ty nie myśl tylko zakładaj :)

Ja swoją rzuciłem na dół o 30mm i już jest duża różnica na plus oczywiście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Prostokątne końcówki nijak się maja do zaokrąglonych kształtów Scenica. Już lepiej założyć owalna końcówkę i lekko wyciąć zderzak. Kierunków bym nie ruszał, a spoiler całkiem spoko :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierunki może faktycznie zostawię, widziałem dymione i muszę przyznać że przypadły mi do gustu ;-) , a jeżeli chodzi o końcówkę to raczej zagości na tłumiku mojej Reni, spojler będzie na 100 %.

Wizje miałem z tego zdjęcia, podoba mi się jak .... i moja renia musi za niedługo tak wyglądać

 

scenice.jpg w550.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Mam wielką prośbę, czy ktoś z użytkowników mógłby zrobić virtual tuning mojego autka?

felk.jpg

 

Chciałbym zobaczyć jakby prezentowała się na felgach 15. Wzór jak na zdjęciu poniżej (mam nadzieję, że kolega z forum nie obrazi się za wykorzystanie jego zdjęcia w tym celu).

85135242.jpg

 

P.S. orientuje się ktoś jaki to wzór?

Z góry wielkie dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!