Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Vitrual Tuning naszych autek i detali


MrTea

Rekomendowane odpowiedzi

oł noł masakra :shock:

Nieźle naprawdę nieźle, ale... to przetłoczenie pod przednimi lampami mi się nie widzi tam za bardzo :) To tylko moje widzimisie :) Progi nie są złe, chciałbym takie w swojej m2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukas.s, na prawdę ładnie, podziwiam Twoje zdolności. Design progu fajny... choć ja bym zrobił mały trójkątny wlocik tuż przed tylnym kołem (coś w stylu lini z przedniego zderzaka), no i światło na progu... fakt, nie tego ;P ale czepiać się nie będę, bo ja tak nie umiem nawet w 10% ;P

Ale przednie lampy... NIET, jestem zagorzałym przeciwnikiem wszelkich samoprzylepnych plastików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh... nie myślałem że taką furorę zrobię :) przy okazji dodaje jeszcze chyba udany przeszczep do Megi I ;-) (to tylko tak poglądowo)

dsc035612222n.th.jpg

P.S. Projekcik wysłałem do paru firm tuningowych :roll: Zobaczymy czy któraś go weźmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

witam kolegów - mam prośbę ! może mi ktos zrobic glebe w mojej megi ?

oraz pomalować koła na czarno ?

 

264b186736fbb545med.jpg

 

a drugie pytanie mam takie ! na zime zakupiłem takie kołka 15 calowe <ok>

 

44e60cb3f5d5b295med.jpeg

 

i zastanawiam się czy je zostawić śrebrne czy zrobić na czarno ! mógłby mi ktoś je pomalować w czarny połysk oraz czarny mat ????

 

z góry bardzo dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Deqen tatoo na masce pasuje :) nad felgami jeszcze popracuj. Spróbuj na zdjęciu gdzie bok auta jest bardziej widoczny.Będzie Ci łatwiej.

Genaralnie to ładnie autko się prezentuje na tym felungu :)

 

Mój mały VT. Chciałem zobaczyc jak mniejwiecej Angle Eye bedzie u mnie wygląć.

Mnie się podoba :) a Wam?

dscf1049ae.th.png

 

Powiem Wam ze ogólnie moje autko podoba mi się i nie potrzebuje VT ;D

Ostatnie zmiany to AE i dysze spryskiwaczy :) Byc moze jeszcze listwa pod zderzak jak znajde cos okazyjnie.

 

Pozdrawiam =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

djtomek, Przy takim kolorze nadwozia nie ma sensu malować na czarno, a na pewno tych zimówek, co do letnich to może efekt byłby przy malowaniu tylko ramion fel a rant zostawić. Zauważ że masz ciemny kolor i całkowite pomalowanie na czarno sprawi że fele "znikną" w oponie

Deqen, Jak chcesz sobie dopasować fele z katalogu, sklepu to wstaw je na widoku z boku, bo teraz to wyglądają jak kołpaki ;-), albo poszukaj widoku na żywo w googlach.

PatrykGDA, Jak na moje to pasuje i to bardzo, ale tylko wersja BLACK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!