Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Vitrual Tuning naszych autek i detali


MrTea

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna ewolucja mojej Renaty <ok>

dsc035612222aw5.th.jpg

Tym razem zamontowałem pakiecik dokładek dostępnych na rynku, aluski Aez Xylo, grill od megi coupe, wycięte poprzeczki w środkowym wlocie, białe kierunki i listy pomalowane pod kolor nadwozia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Witam.

Oto mój drobny VT. Drobny, bo uważam że nizszego zawieszenia, felg o rozmiarze 20" i niskoprofilowych opon niepowinno się stosować na naszych drogach.

Pozbyłem się klamek i wszelkich innych drobnych dziórek w karoserii.

Spoiler chciałbym zamontowąć gdybym odpowiedni znalazł. Może ma ktoś taki na zbyciu? ;>

 

Oryginalne foto:

sta60116.jpg

 

VT:

scenic1.jpg

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meganecoupe02 sądzisz ze tak spoiler to przegięcie? jak na bedą patrzeć inni? porażka czy jednak szacuneczek? Mnie tak spoiler się podoba, ale nie wiem jak dla innych, a niechciałbym zeby se śmiali z mojego auta.

 

Foto spoilera spartoliłem, to prawda. Miałem problem kolorem bo oryginalnie spoiler był biały, a wiśnia nie chciała mi wyjść, wiec zrobiłem taką poglądową fotkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PatrykGDA, poważnie? jak dla mnie porażka, ale kazdy ma swoje zdanie <piwko>

Załóż lepiej dużą felgę, trochę gleby i tak jak zrobiłeś na pierwszym foto listwy w kolor - myślę że tyle wystarczy. Do tego może delikatne, proste nakładki na progi i tyle :P

VT daje tę możliwość, że mniej więcej będziesz wiedział jak auto będzie wyglądać, ale są dwa powody, dla których ludzie będą się oglądać: albo dlatego że im się auto podoba, albo nie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę żeby się oglądali, bo się podoba :P. Juz sie rozmyśliłem z tego spoilera. trzeba bedzie malowac przyczepiać i wogole, nieopłaca się <piwko>

Listwy są w kolorze nadwozia, klamki tez :P

 

O nakładkach na zderzaki i progi myslałem, ale nieczego niemoge znaleść =/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!