Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

chiptuning dci - konkrety


snap

Rekomendowane odpowiedzi

w poniedzialek wybieram sie do oddzialu masters'a na zawirusowanie kompa :-D

spodziewam sie okolo 150km i cos kolo 340nm bo takie wyniki wyciagaja na streeteracing.pl i tego typu podobnych forach :)

do tego wiekszy intercooler bo nasze ( tzn 1,9 ) sa troche lipne i generalnie seryjne nie sa za bardzo wydajne a w upalne dni jeszcze bardziej jest to odczuwalne

bedzie oczywiscie wykresik itp :)

teraz pytanie natury technicznej, wiadomo ze sprzeglo nie pociagnie i czy do 1,9 pasuje sprzeglo od laguny 2,2 150km ? tam jest moment chyba 350nm czyli idealnie by pasowalo

myslalem o spieku i mocniejszym docisku od radzikowskiego ale nie bardzo to mi sie widzi bo kolo 2masowe mocno sie zuzywa :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o ludzi ze streetracing.pl to mozesz ufac im i temu co tam piszą, bo jestem/byłem na tym forum od samego jego powstania (październik 2002), ale pamiętaj że znaczna większośc formu userów streetracing.pl stawia na osiągi, nawet kosztem zywotności silnika, kasy itp

 

a co do pomysłu to super; z samym silnikiem nie powinno byc problemów bo z takich pojemnościach (rufi-forumuser streetracing.pl) + pare innych osób powyciskały nawet po 200km na odpowiedniej mapie

 

sprzegło chyba ci tak szybko nie padnie-jeszcze zależy jak sie bedziesz nim posługiwał

 

jak sie bedzie ślizgac to napisz.....ciekaw jestem

ogólnie super projekt-chyba bedziesz miec najszybsza meganke na forum... :-D

jak już zainstalują wirusa to wrzuc na nasze forum wykres z hamownii....

gratuluje pomysłu i życze powodzenia z projektem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj rozmawialem z facetem ktory bedzie wgrywal wirusa

mowil ze przyrost bedzie okolo 20km i 40nm

to jest najbardziej optymalne ze wzgledu na wtryskiewcze ( jest opinia ) i sprzeglo

mozna zrobic +30 km ale beda sprzeglo szybko sie zajedzie

co do sprzegla od laguny 2,2 to nie pasuje :/ sprawdzalem i jest fizycznie inne

na koniec planuje jakies ladny wskaznik turbo wkomponowany w slupek ale to juz dam do wykonania firmie extreme car audio :-D

kolejna sprawa - potrzebuje przyblizonych wymiarow intercoolera - jezeli ktos zna to bardzo prosze o info oraz srednice rur w coolerze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tak

serie trzymal w miare dobrze jak widac, moment tez nawet nawet ( 120km i 280nm seria )

vmax 171 to predkosc na 4 biegu wiec spokojnie :-D

ogolnie programik jest raczej lajtowy, mozna bylo wiecej ale wiadomo sprzeglo itp ... silnik ciagnie w wiekszym zakresie obrotow i jezdzi sie calkiem przyjemnie

 

 

 

hamownia1en6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile Ci teraz będzie palić. Mi na innym czujniku sterującym przepustnicą powietrza lepiej pomykał ale palił chyba nieco więcej. Miał baaaardzo długą 3 kę. A teraz mam standardzik. Nie liczone na hamowni.

 

[ Dodano: 2007-06-05, 18:11 ]

PS: wymieniam turbine, nowa juz kupilem :-D

Obrazek

Grześku. To zdjęcie mi się poprzednio nie otworzyło dlatego nie wiedziałem o co chodzi Ci z tą turbinką. Ta jest że tak określę "wpytna".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile Ci teraz będzie palić.

mowil ze + lub - 0,5 l ale zwykle -

facet przejezdza 80km wiecej na pelnym baku

 

masz może pro g-tech-a do pomiarów?ciekawe jak sie rozpędza do 100 km/h? masz moze jakieś wstepne obliczenia?

moze uda mi sie zalatwic g-techa, ale mysle ze okolo 8,5 powinno byc

 

143 KM to już ładnie musi pomykać

ladnie ladnie a moment rzuca glowa o zaglowki :-D mialem juz dzisiaj sytuacje ze przy ostrym gazie na 2-ce kierownica mi wypadla z rak na zakrecie 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!