Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

stłuczka fotki:) - tylko naszych autek.


back2

Rekomendowane odpowiedzi

Czy DrNO, zawinił wobec prawa? Chyba TAK.

wedlug prawa i obowiazujacych przepisow ja zawinilem, jednak sami policjanci przyznali ze moja wina jest tylko na papierze, tak miedzy Bogiem a prawda cala wine ponosi skutermajster.

no ale co poczac?... mozna tylko znow rzucic wiazanke na polskie przepisy...

 

jak wspomnialem (chyba) wczesniej... nie bylem w stanie ustapic pierwszenstwa komus kogo zwyczajnie nie widzialem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moze i ja sie "pochwale" jechalem jako piąty w lesie, pierwszemu wyskoczyl pies przed maske wszyscy ostre hamowanie, ja jako 5 i chyba troche zagapiony niezdarzylem i spotkalem sie z hakiem citroena jumpera. Szkody u mnie jak widac, nowa maska, nowy pas przedni kompletny, reflektor, halogen i zderzak. Na citroenia mozna powiedzic ze uszkodzen brak.

 

scenic1iq7.jpg

 

scenic2dv5.jpg

 

scenic3fd6.jpg

 

scenic4sx7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak cie zaoral bo inteligent nie sciagnal haka, nie mozna miec go zalozonego w czasie normalnej jazdy,bez przyczepy bo skutki stluczki sa wlasnie takie jak u ciebie

snap- z Twojej wypowiedzi wynika że cytryna na wstecznym jechała. Osobiście nie ciągnę przyczepy zbyt często jednak najpierw co zabudowałem to hak z nie odpinalną końcówką, głównie po to, by dodatkowo chronić swój "tyłek". Detalicznie guzik mnie obchodzi jak będzie wyglądał przod auta, które na moim haku sie zatrzyma. Jeśli chcesz mieć przód swojego auta w całości- ZACHOWAJ ODSTĘP!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Detalicznie guzik mnie obchodzi jak będzie wyglądał przod auta, które na moim haku sie zatrzyma. Jeśli chcesz mieć przód swojego auta w całości- ZACHOWAJ ODSTĘP!!

w 100 % popieram ;-)

a ja mam haka w którym nie da sie sciągnac kącówki 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krótki opis:

 

Jadę sobie trasą z Częstochowy do Warszawy na liczniku jakieś 140km/h, z daleka jakeiś (600m widzę czerwone światło na skrzyżowaniu) wywaliłem na luz i...........z tego co pamiętam to wielki HUK i zaczęło mną rzucać ..........tu następuje wielka dziura w pamięci. PONIŻSZY OPIS NA PODSTAWIE ZEZNAŃ OBÓB TRZECICH

 

po chwili wyplątałem się z pasów sprawdziłem listę obecności po czym poleciałem okładać kierowce TIRa.

 

Licznik zatrzymał mi się na 100km/h. Wszyscy cała 3 wyszliśmy cało bez zadrapań kolega z tyłu miał tylko małego guza na czole. W tym wszystkim mieliśmy więcej szczęścia i rozumu:

1 Auto na luzie czyli silnik nie blokował koł

2 Dwa dni przed wyjazdem zakładałem nowe opony, które się odkleiły od felg gdy auto zaczeło driftować bokiem

3 Wpadając w polną drogę prawa strona szła krawędzią oranego pola i miała jakby prowadzenie zatrzymałem sie po około 50m a 2m dalej po lewej stronie stało dość pokaźne drzewo!!

4 wszyscy mieliśmy pasy zapięte.

5 Wbrew pozorom dużo dała moja prędkość 100km/h bo różnica prędkości między mną a nim była mała. Widząc te zniszczenia, trudno wyobrazić sobie auto gdybym ja zatrzymał się do zera na tym skrzyżowaniu !! Chyba bym tu tego nie napisał :)

 

Najgorszy był fakt że w bagażniku jechały modele samolotów RC za kwotę 20k zł. Sprawa już zamknięta i kasę odzyskałem ale łatwo nie było :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!