Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

stłuczka fotki:) - tylko naszych autek.


back2

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki dobrze że wam nic nie jest po tych wypadkach, które pokazaliście. Niektóre auta naprawdę kiepsko wyglądały :cry: . Ja raz postałem w tył bo gościu nie zahamował a przepuszczałem pieszych dobrze, że hak miałem to tylko go lekko zgiął na razie (na szczęście)nic więcej i oby tak pozostało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Human Resources, Od razu (nie liczac czasu kiedy musiałem dmuchać w automacik) powiedzieli że to jego wina zarobił kupon 300zł wsparcia Komendy Policji i tyle.

Pasy miałem zapięte a co do auta czekam na opinie i wycene rzeczoznawcy i wtedy zobaczymy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Jak napisałem w temacie jechałem Thalią. licznik po uderzeniu zatrzymał się na 70 km/h-najlepsze jest to że nic mi się nie stało!! Policjant pocieszył mnie słowami: "z takich samochodów to wyciągami zwłoki". Jednak Renault nie bez podstaw jest w czołówce bezpieczeństwa. samochód był ubezpieczony na 35000zł a koszt naprawy 85000 :?:...kasacja. to było 2 lata temu. teraz śmigam od tygodnia megi II. A na temat taksówkarza to szkoda klawiatury...

PS: ZAPINAJCIE PASY!!! MI URATOWAŁY ŻYCIE!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to i ja sie dopisze, w końcu (po paru miesiącach) dostałem swoje zdjęcia z rozbitą megi:/ przyczyna: poślizg, zmrożony śnieg dokładniej no i cudowne studzienki kanalizacyjne, przywaliłem przy ok 50-60 w płot z kamienia, do wymiany maska, błotnik, zderzak, reflektor, wahacz, dwie felgi, jedna opona no i silniczek do lampy

 

dsc00147jt8.th.jpg

 

dsc00149gw7.th.jpg

 

dsc00150xg3.th.jpg

 

dsc00152jn1.th.jpg

 

na szczęście już jest wszystko zrobione i można nawet lepiej chodzi:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam, to może i ja wrzucę jakieś fotki. historie opisałem w temacie Megane vs. barierka. Przy okazji mam prośbę o ocenę zniszczeń i jak byście napisali jakie elementy są do wymiany, a co da sie naprawić.

 

 

dscn1972hj0.th.jpg

 

dscn1973in8.th.jpg

 

dscn1980vy2.th.jpg

 

dscn1976ts8.th.jpg

 

dscn1977qa7.th.jpg

 

To chyba największy problem. Powiedzcie czy to jest do wyklepania, czy megi pójdzie do samochodowego nieba?

dscn1979wd7.th.jpg

 

A to udało sie uratować z przodu:P

dscn1981yp0.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bubolak, wcale nie wyglada to tak tragicznie.

Musisz kupić; przedni zderzak, wzmocnienie przednie, reflektor, błotnik, tylna lampę i zderzak, halogeny. W wiekszości poszkodowane sa elementy plastikowe. Reszta jak widać nie ucierpiała specjalnie. Na koniec wizyta u blacharza/lakiernika i megi bedzie jak nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc. Z tych drzazg nie za bardzo widać co to było. Zacznę ściągać części i za 2 tygodnie będzie: "bezwypadkowy, pierwszy właściciel, przebieg 30 tysi" :P Ile może taka robocizna kosztować? Mówię oczywiście o zwykłym warsztacie nie o ASO. Klepać będę po znajomości, wiec mam zamiar dostać zniżkę, ale ciężko jest stwierdzić, czy cena jest po zniżce jeśli nie zna sie ceny wyjściowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!