Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

stłuczka fotki:) - tylko naszych autek.


back2

Rekomendowane odpowiedzi

"Zgadzam się" z Wami, dodatkowo powinni wprowadzić u nas dyktaturę i szariat a kobiety co by nie kusić powinny chodzić w burkach. Ja za ten STOP dołożyłbym bym jeszcze publiczną karę chłosty, gdzieś na placach miejskich, oczywiście na gołe pośladki. Powoli drogą zaostrzania idziemy, dziś już nawet pogody nie ma gdzie sprawdzić. Jak tak dalej pójdzie, nie będziecie mieć tych problemów, bo na samochód mało kogo będzie stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę polityka wchodzi. Ja nie w tym sensie o ty napisałem i na forum się nie będę wypowiadał politycznie. Bo to nie to miejsce i nie ten wątek tematyczny.

Po prostu myślę ze może być nawet i 10 tys za nie zatrzymanie się na stopie przy obecnej wartości pieniądza. Ale to nic nie zmieni jak będzie łapanych 10 osób rocznie w skali kraju.

Uwaga - Wartości podane z kosmosu dla zobrazowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam zrobią reorganizację ruchu jak ktoś zginie, to standard w Polsce. Takich miejsc jest u nas niestety dużo.

Nawet w Radomiu takie było, jak gość w piachu wylądował to się dopiero wzięli za zmiany.

 

A za takie nie zatrzymywanie się na  STOP'ie to powinni karać równo - wystarczy nawet tyle ile jest - tylko niech to robią.

Ale w Jaśle widocznie mają niskie limity ilości mandatów na komendzie - inaczej stali by tam na co dzień i nikt by nie przejeżdżał. 

Edytowane przez MarcinDe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście nic mi się nie stało. Autko dziś oddałem i czekam na przelew odszkodowania. Odnośnie tych stopów, to dyskusja trwa już kilka lat. Nie jeździ się tam szybko, więc prawdopodobieństwo, że toś zginie jest małe. Mieszkam 200 m od tego miejsca i codziennie kilka razy przejeżdżam przez to skrzyżowanie. Dziś znów przed moim (zastępczym) samochodem przejechał golf nawet nie zwalniając, nie mówiąc o zatrzymaniu się na stopie. Najgorsze jest to, że temat ogólnie znany i nagłaśniany przez media lokalne, a najwięcej sprawców jest na jasielskich blachach. Nie dziwię się przyjezdnym, bo ulica podporządkowana wygląda, jakby miała pierwszeństwo. Jest szersza, dwukierunkowa (ta z pierwszeństwem jest jednokierunkowa, bardziej osiedlowa) i można się pomylić. Ale miejscowym się dziwię. Najnowszym pomysłem jasielskiego ratusza jest wprowadzenie skrzyżowania równorzędnego. Wtedy kupuję lawetę i ustawiam się w pobliżu. Zarobek będzie kilka razy dziennie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Przypominam że jest zima i zalecam ostrożność. Żona wyszła bez szwanku i dobrze że jechała bez dziecka. Wiec jak ktoś szuka silnika albo automatycznej skrzyni to jest do kupienia, i tak jak widać na zdjęciach szukam kolejnego auta.

IMG_20220202_103208.jpg

IMG_20220202_103202.jpg

IMG_20220202_065831.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście skończyło się tylko na strachu. Trzeba rozbitka przekazać adeptom szkoły samochodowej, klasa blacharska, niech się uczą. Żonę pociesz, że miniaki są w dobrych cenach: https://www.otomoto.pl/oferta/mini-clubman-cooper-136km-produkcja-comfort-edition-ID6E1Bgs.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten śnieg był po nocy. Zdarzenie 6:20. o godzinie 10 już po śniegu nie było śladu... Peugeot był u mnie 4 lata i zrobił 50 parę tyś km. Przebieg w dniu stłuczki 104tys. 

Dlatego jak ktoś potrzebuje skrzyni DP0-AL4 to mam na sprzedaż :). 

 

Trwa teraz debata co kupić. Bo nie wiadomo czy żona będzie chciała dalej dojeżdżać do pracy tym bardziej że sens ekonomiczny średni. A kupić diesla do jazdy po małym mieście to bez sensu. Ale pewnie będziemy celować w jakieś kombi ale to nie jest przesądzone. Na pewno musi być w automacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!