Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

stłuczka fotki:) - tylko naszych autek.


back2

Rekomendowane odpowiedzi

eee to ja miałem podobnie prżód puknięty... nie miałem tylko błotkina walniętego i lampa przeżyła lewa , ale belke miałem do wymiany. :P

 

Ja bym ściągnął części, to co mogę zmontować sam to bym zmontował ( a nawet klepania tam chyba duzo nie ma tylko te mocowanie lapmy przedniej)

Podłuznicę masz chyba prostą więc sam bym zmontował co mogę a resztą bym powierzył blacharzowi (chyba to by było tylko malowanie zderzkaów),

 

to górne wzmocnienie jak kupisz to się powinna maska domykać.

Pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Nie było mnie.. wróciłem na parking i zastałem taki stan

Jeśli to parking pod sklepem lub w innym miejscu, w którym może być kamera przemysłowa/miejska, to spróbuj zgłosić policji - może uda się dostać sprawcę. Wiem, że szanse są marne, ale może akurat się poszczęści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jkb, też tak pomyślałem ale jeżeli wpadniecie na taki pomysł to odpuście sobie.

Przez godzine trzy osoby uświadamiały mnie że szanse na ujęcie sprawcy są rzędu 0%!! i nie ma sensu składać zawiadomienia.

Na potwierdzenie tego maja zawieszone na szafie zdjęcie z kamery monitoringu na której z odległości 10-15 metrów nie widać tablicy rejestracyjnej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes, sprawę zgłosiłem co przyjęte zostało z widocznym niezadowoleniem przypuszczam że popsulem statystyke.

Wychodząc praktycznie wprost usłyszałem że za dwa tygodnie dostane pismo z umożeniem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piok - miejsce zniszczeń jest o tyle dziwne że musiał to zrobić jakiś wysoki samochód, może nawet ciężarówka. Warto więc przeglądnąć te taśmy z monitoringu - a nuż będzie jakiś napis na budzie samochodu i poszukiwania sprawcy będą łatwiejsze...

Bo kolor sprawcy - niebieski już znasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze to psy w ciebie wjechaly <ok>

 

To zdjecie, to moze byc jakis przypadek, albo celowy PhotoShop, bo im sie zwyczajnie nie chce w to bawic.

Bez jaj - co rusz sa w gazetach/internecie zdjecia jakichs zlodzieji, gwalcicieli, czy mordercow i na ich podstawie ci ludzie zostaja zlapani...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kangoo zawracało na wstecznym przy wyjeździe z podporządkowanej. Omijałem ile się dało, ale jechał ktoś z naprzeciwka i skończyło się na przerytym całym boku. Wgniecione drzwi i tylny błotnik, porysowane wszystko od zderzaków po lusterko

 

dzwon1.jpg

dzwon2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia, przed takimi to nawet trudno uciec, jak już Ci sie wydaje że uciekłeś to on chyc i 15 cm do przodu. Dobrze że auto na chodzie, tydzień na lakierni i będzie jak nowe.

Głowa do góry!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Przyszla pora i na mnie... 30 tys w rok prawie bez, no a teraz mialem sporo szczescia i tak. Fotki beda ale w piatek, razem z szersza relacja, teraz jestem na wlan'ie na komorce w hotelu.

Meggie chyba dokonala swojego zywota :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!