Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakres tematyczny - Renault Fluence


pecado

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie natury luźnej i niezobowiązującej <ok>

Czy naczelstwo przewiduje "poszerzenie" zakresu tematycznego forum o Fluence?

Nie żebym miał kupić, ale póki co możemy chyba traktować ten model jak Megane III Classic, w każdym razie chyba tu, nigdzie indziej posiadacze w/w znajdą najwięcej wspólnych tematów :-)

Oczywiście dochodziłoby dopozycjonowanie frazy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie śmieszna ta sytuacja, podzielam kwestie że mozna takie coś zrobić ale na róźnych forach prędzej czy później pojawi się zakładka odnośnie Fluenca. Dla mnie wygląda to że na siłę ktoś chce wciągać inne modele na to forum...Fluence to osobny model a nie Megane Classic, jakoś nie przypominam sobie aby w nazwie wystepowało pod Megane Fluence czy Megane Sedan Fluence...rozumiem że nie długo będzie tutaj też dział Samsungów i innych wynalazków,które będą robione na podłogach Megane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olek34 nie zgodzę się jednak z Tobą. wydaje mi się że technicznie to bardzo podobne auto, w środku wygląda bardzo zbliżenie... a że nazwa inna... może chcieli odciąć się od nazwy Megane a może im się to nie uda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olek34, a jak by było forum o Clio, i tam podpięta Thalia - przeszkadzałoby Ci to, z powodu innej nazwy?

Może Fluence, tak samo jak Thalia będzie w niektórych krajach sprzedawana dalej jako Megane Classic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak by było forum o Clio, i tam podpięta Thalia

Tak jest na KRC <ok>

Też uważam że Fluence to nadal Meganka sedan i mechanicznie będzie podobna jak Meganka I do Scenica I. Drobne zmiany z konieczności, silnik i osprzęt będzie raczej ten sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!