Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

montaz halogenów Megane I


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

chciałbym zamontować halogeny do swojej megane, wersja 1.6 RT z `96. I tutaj mam pytanie czy trzeba dokonywać jakiś modyfikacji w układzie elektrycznym (przekaźniki, kable itp). Mam zaślepki w zderzaku i szczerze mówiąc nie wiem gdzie szukać jakiegoś miejsca do podłączenia. Mam możliwość kupna halogenów z rozbitka z wiązką tylko gdzie ją podłączyć?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak masz manetkę to instalacja już powinna być. Często bywa tak, że jak komuś "zaiwanili" lampki to wkładał zaślepki. Gorzej jak upierniczyli kabelki przy samej "D". Trza będzie odtworzyć. Najpierw posprawdzaj pod autkiem czy gdzieś w okolicach zderzaka nie są podczepione kabliczki. Jak będziesz wyjmował z rozbitak to na wszelki wypadek bierzz z wtyczkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj pod auto z przodu i od razu zobaczysz czy masz tam wyjście na halogeny.

 

Tak, jak masz manetkę to instalacja już powinna być. Często bywa tak, że jak komuś "zaiwanili" lampki to wkładał zaślepki...

Orginalnie w wersji RT nie było montowanych halogenów, ale jest szansa że poprzedni właściciel wymontował przed sprzedaża lub tak jak już ktoś napisał halogeny w inny sposób zmieniły właściciela :-D druga możliwość to że ktoś wymienił przełącznik zespolony i akurat trafił mu sie w wersji z halogenami.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

ja mam RN '98 i wlasnie manetke ojciec wymienil jakis czas temu bo polamal i wzial akurat taka z halogenami przednimi, a ja teraz dokupilem sobie owe halogeny i chce je zamontowac. jak uwazacie, lepiej jest wyorać sobie dziurwę w desce i wrzucic jakis inny wlacznik czy bawic sie z ciagnieciem instalacji do tej manetki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na bank musze ją otworzyc i zobaczyc co tam ma za zaślepkami, niczego nie bede robil pochopnie. jak bedzie mozliwosc to wrzuce nowe oczka pod tą manetke ktora juz mam. dzieki za rade

 

[ Dodano: 2007-09-02, 16:45 ]

juz zamontowalem dodatkowe oczka do megusi, co lepsze nie zaden dodatkowy wlacznik tylko normalnie legalnie do wlacznika przy kierownicy (wlacznik z halogenami przod, nieoryginalny, ze szrotu, wszystko pasowalo).

wkrotce zamieszcze zdjecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!