Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

kluczyki - kluczyk immobi.


Rekomendowane odpowiedzi

A jeśli stary właściciel go nie ma? A auto było 2 lata temu sprowadzone z niemiec. Nie mam nawet oryginalnej instrukcji obsługi, także żadnej książki serwisowej a tym bardziej tego kodu. Pozostaje ASO za 100 zł. :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisał ktoś wyżej o alarmie więc zapytam: jak wyłączyć alarm zakupiony w 1998 roku razem z meganką włąsnie wtakim przypadku jak uszkodzenia zdalnego steroania w kluczu. Otworzyłem maskę i na centralce z alarmu nie mam wyłącznika. Jakież było moje zdziwieniejak otworzyłak zaślepkę w schwoku i tam... pusto. Jak to uczynić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz. Oryginalny to taki który montują już na taśmie produkcyjnej samochodu. A Twoja Cobra jest prawdopodobnie zamontowana przy kupnie samochodu w salonie Renault. A jak zamykasz samochód z pilota (central zamek) to uruchamia się wtedy od razu alarm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziolo: tak alarm uruchamian i dezaktywuję poprzez pilota w kluczyku otwierając lub zamykając auto.

Dla mnie jak kupuje nowe auto z alarmem w salonie to jest on orginalny. Nie wnikam i też się na tym nie znam czy jest różnica między oryginałem zamontowanym na taśmie, w salonie i tak wogóle nie znam sie na procedurze i zwyczajach Renaulta w zakresie montowania alarmów. Oryginalny to dla mnie taki, który kupiłem w salonie razem z autem a nie montowałem go osobno na własną rękę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc może być problem. Ja w swojej mam wyłącznik w schowku. Gdy go nie ma sprawa jest dziwna. A jeśli masz uszkodzone to sterowanie w kluczyku to co z alarmem? Włączasz go czy nie? Co w ogóle z tym robisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

to mam pytanie, jak wylaczyc imo w renowce , jest w ogole taka mozliwosc ??? zapodzialem kluczyk i zostal mi tylko jeden , nie wiem czy to kluczyk orginalny ale zgubil kod, czy to warsztatowy, ale chyba ten pierwszy ze wzgledu na to ze ma baterie itd , wyglada jak ten orginalny, ale zeby go zakodowac czy dorobic musze dojechac do serwisu a niestety nie otworze auta z kluczyka tylko z zamka w drzwiach wiec go nie odpale, stad powrot do mojego pytania czy jest mozliwosci wylaczenia tego imo kody by odpala bez i bym mogl zamknac otwierac drzwi z zamka ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!