Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

radio 2 dinowe 7 calowe


rambolipamboli

Rekomendowane odpowiedzi

witam kupilem radio 2 dinowe z 7 calowym wyswietlaczem i wszystko bylo ok

do momentu kiedy zauwazylem ze radio lata w kieszeni.

http://allegro.pl/item1015466474_ramka_rad..._navigacja.html

Znalazlem na allegro ta ramke tylko tutaj jest napisane ze to do tych

rocznikow po lifcie

czy w mII phI były identyczne wymiary tych kieszeni jak w phII

? Tylko wymiary się nie zgadzają o 1 cm szer. i wysokość ;/ może gość ma źle podane wymiary.

pozdrawiam.

MÓGŁBY KTOŚ U SIEBIE W MII PHII ZROBIĆ POMIAR TEJ KIESZENI ? Z GÓRY BĘDĘ WDZIECZNY

359zip2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiary kiszenie na Radio + zmieniarke sa te same w PhI i Ph II

Zakladaj Smialo !

P.S

niezly BAJER - jak z kompatybilnoscia pilota przy kierownicy i wyswietlacza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet narazie tylko chce to zalozyc bo jezdze z 2 dinowa dziura ;) .

jak sprawdzalismy czy wszystko dziala to radyjko dobrze sie prezentowalo jest win 5.0 wiec najnowsza automapa odrazu wchodzijak wszystko podlacze to porobie jakies fotki ale ogolnie na +

 

jak bede zakladal ta ramke to bedzie oklejona wraz z tym panelem tak zeby wygladala jako jednolita czesc okleina to bedzie najprawdopodobniej srebrny carbon identyczny jak wychodzil w megankach albo carbon z firmy 3m a radio bedzie szlo rowno z tym panelem tak ze nic wystawac nie bedzie jedyny minus tylko ze w megane jest to taki maly luk .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Środkowy wyświetlacz jak i pilot przy kierownicy można podłaczyć do niektórych radii 2DIN (markowych) poprzez specjalny moduł (ceny od 250 do 700 zł)

Wszystko zależy od radia - czy ma wyjście na zewnętrzne sterowanie i wyświetlacz ;)

 

U mnie w Clio Alpinek działał bez problemu. Teraz też mam Alpine tylko 2DIN w Megane ale nie mam wyswietlacza a pilota jeszcze nie podłaczałem (nie moge dostać modułu)

 

Z radiem 2DIN w Megane jest wszystko fajnie do momentu jak się jedzie noca i np. dziecko ogląda film - oślepia cholernie nawet jak zostanie przyciemnione :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!