Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Akcja serwisowa


voyteac

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie wiem czy o to chodzi, ale wczoraj byłem w serwisie ( brzeczał tłumik-ocierał o osłonę termiczną-naprawa chwila czasu) i sprawdzali mi sprężyny zawieszenia. Przy wprowadzaniu VIN-u komputer wyrzucił też mój samochód do sprawdzenia. Wszystko ok

Pozdrawiam

Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam swojego Scenica III ( przebieg 250 km) od tygodnia i dzwonili do mnie żebym podjechał w najbliższym , możliwym czasie na serwis bo coś muszą sprawdzić. Nie chcieli jednak powiedzieć co konkretnie. Ponoć jakaś drobnostka.

Będę u nich ( Nawrot- Długołęka) w poniedziałek to dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam swojego Scenica III ...

Będę u nich ( Nawrot- Długołęka) w poniedziałek to dam znać.

Też mam takiego w posiadaniu od niedawna. ;)

Do mnie nikt nie raczył zadzwonić,więc czekam na Twoje info. :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po sprawie. Ponoć są dwa rodzaje wezwań serwisowych w ramach akcji naprawczych. Oczywiście wiele zależy od numeru VIN i daty produkcji auta. Jedna dotyczy jakiejś ,,spinki,, mocowania sprężyny przedniego amortyzatora , a w drugim przypadku (u mnie ) sprawdzają napinacze pasów bezpieczeństwa. Takie informacje dostałem od pana serwisanta. W sumie operacja trwała godzinę i raczej nic nie było wymieniane. Panowie ( 4 ? ) sprawdzili coś przy pasach i tyle. Mam nadzieję , że na tym się skończy. W sumie autko ma dopiero 400 km tak więc chyba za wcześnie na komentarz dot. eksploatacji ale ogólnie to jestem zadowolony , szczególnie z silnika 1.4 TCe. Naprawdę daje radę i moim zdaniem jeździ się nim jak dobrą dwulitrówką. No i ta cisza w aucie - bezcenna. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

:-)

Zadzwonili do mnie z serwisu w sprawie akcji serwisowej MEGANE III.

Chodzi o sprężyny w zawieszeniu.

Ale jak spytałem o szczegóły to nic nie chcieli powiedzieć. Tajemnica.

:-?

Na stronie internetowej Renault oczywiście żadnych informacji.

Jadę w przyszłym tygodniu i zobaczymy co jest.

Samochód jest z marca 2009 1.5 dCi 105 KM.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Wczoraj zapisałem się na wymianę oleju ASO między przegladami (po 45 000).

Pani powiedziała: "że świetnie się składa bo jeat akcja przywoławcza, a pompa wysokiego ciśnienia w moim samochodzie wymaga regulacji".

Nie wiem czy jak bym nie wymieniał oleju to też by mnie też wezwali, czy poczekali by do 60 000 km.

Termin wymiany oleju jest w najbliższy poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Z tym pedałem gazu to wcalenie jest zabawne bo mi sie przyciął 2 razy!! zgłosiłem to do Renault Polska. Po wizycie i rozmowie z serwisantem doszedłem do wniosku ze wpierw sam oczyscze go spręzonym powietrzem, a następnie lekko przesmaruje białym smarem, zamist placić za to samo 110zł.

Narazie jest OK więc przyjmuje że moglo dostać sie tam jakieś zabrudzienie....

Edytowane przez Tytan555
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!