Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

[MII] projekt: zegary


DrNO

Rekomendowane odpowiedzi

to zalezy jaka masz wersje zegarow. jest ich kilka, najbardziej popularne to z jednym wyswietlaczem (jak moje) lub z dwoma, jesli ktos ma np czujniki cisnienia w oponach i pokazuje im, ktore konkretnie drzwi sa otwarte.

 

zrobilem 4 wersje zegarow, by zaspokoic wszystkich ;)

 

zegary_projekt_5k_1w_s.jpg zegary_projekt_7k_1w_s.jpg

zegary_projekt_5k_2w_s.jpg zegary_projekt_7k_2w_s.jpg

 

okragla dziura nad napisem SERVICE jest kompletnie niepotrzebna w obu wersjach, dlatego zostala wyeliminowana. dodatkowo wprowadzilem pare drobnych zmian kosmetycznych i technicznych.

 

jesli ktos ma jakies sugestie prosze pisac na PW lub w odpowiedziach ponizej ;)

Edytowane przez DrNO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakim programem edytowales te wzory?

corel draw

nie dasz rady dorobić samochodzikowi otwartych drzwi?

nad tym bede siedzial w ten weekend. prawdopodobnie z tego wyjda 4 kolejne wersje :]

 

[edit:]

 

dorzucilem jeszcze pare wersji "autka" na srodku w wersji bez wyswietlacza.

 

zegary_projekt_a1_s.jpg zegary_projekt_a2_s.jpg

zegary_projekt_a3_s.jpg zegary_projekt_a4_s.jpg

 

przy okazji sklecilem taki maly KONFIGURATOR bardzo na kolanie, wiec sie nie czepiajcie :]

Edytowane przez DrNO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
MrTea robil juz takie tarcze do MI (btw w corelu),ale koledze DrNO jakos ladniej to wyszlo.

 

ano robiłem w corelu do MI ale projekt to jedno a dobre wykonanie drugie...

Wiadomo że w domu na drukarce nie wyjdzie nam taki efekt jak oferują fimry np. Moman

 

Projekt do MII zawsze będzie wyglądał gdyż tam mamy na blacie z zegarami odrazu kontrolki itd :-) W MI tego nie ma i sa tylko zegary...

 

A to mój efekt finalny... Szkoda że póki co tylko na komputerze...

 

zegaryxn5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie znacie nikogo kto by wam wydrukował profesjonalnie na foli zegary to zagadajcie do tego kolesia rozmawiałem z nim, nie ma problemu tylko trzeba mu przesłać projekt który DrNO zrobił w corelu + skan 1:1 orginalnej tarczy. Myśle że jak nas bedzie więcej to i taniej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!