Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

[MII] projekt: zegary


DrNO

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Ja bym widział coś takiego: powiększone liczby na prędkościomierzu ... 40 -60 -80 -100 -120... a nie tak jak jest w oryginale czyli ...90-110-130... i czerwone pole od 4,5k w obrotomierzu wyskalowanym do 7k, [pod diesla które mialy 7k wyskoalowane]

 

Niestety nie mam zdolności więc sam tego nie zrobie :mrgreen:, ale jak by się komuś chciało byłoby fajnie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Projekt w ślimaczym tempie podąża naprzód. Niestety, nadal nie wiem jaką metodą zostanie wykonany. Prawdopodobnie, bedzie to łączenie druku laserowego oraz solwentowego lub ploterowanej folii. Robię rekonesans, a w tzw. miedzyczasie powstała wersja beta nowych zegarów. Na szczęście ją wykonałem, bo kilka rzeczy musi ulec poprawkom. Tak to się na dzień dzisiejszy prezentuje:

post-3-1235773136_thumb.jpeg

post-1-1235773136_thumb.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Panowie, oficjalnie ogłaszam, znalazłem w Krakowie firmę, w której bez problemu wydrukują nam te tarcze. Koszt jest głównie uzależniony od ilości projektów.

 

Wstępnie jeśli byłyby to 4 projekty, np po dwa dla 5000 i dwa dla 7000, druk 20szt., plus sztanca do wycinki blatów, całkowity koszt ~1200zł, to jest 60zł/szt. !!! :D

Firma profesjonalnie działa również w branży motoryzacyjnej, choćby od dłuższego czasu wykonuje różne rzeczy dla Scani :D :D Dodan, że na samej sztancy można oszczędzić 400zł i zastąpić nożyczkami i pewną ręką. Wtedy przy założeniu 4proj., 20szt, cena: 40zł/szt.

 

Teraz dwa pytania:

1. Kto by chciał, proszę o zgłoszenia.

2. Ile projektów, proszę o takowe.

 

Projekty sądzę, że zostały by poddane głosowaniu i wybierzemy parę do druku. Można by tez zamienić sztanca>2proj. Wyjdzie podobna cena okolo 60zł/szt. Daję wam dwa tygodnie (do 8.czerwca) na przemyślenie sprawy, propozycje, sugestie, ogólnie dyskusję. Potem tydzień na głosowanie. Następnie ja będę potrzebował tydzień, maks. dwa, na konwersję waszych projektów na projekty do druku zgodne z technologią i techniką druku. Sam druk zajmie maks. parę dni roboczych. Czyli na przełomie czerwiec/lipiec tarcze mogłyby zostać wysłane do zamawiających w tekturowych pudełkach, żeby zabezpieczyć przed zniszczeniem. Sądzę, że razem z opakowaniami, koszt wysyłki zamknie się w 10-15zł (pewnie przesadzam, ale lepiej potem się miło zaskoczyć :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... ładne
Projekt jeszcze zostanie dopicowany <ok> Niedługo powinny się pojawić jakieś "produkcyjne wersje" bez błędów jakie są w powyższych projektach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu projekt został wykonany. Nie wygląda bosko, na pewno nie zostawię go tak do końca bo nie jest idealny, ale jeszcze się go dopracuje <ok> Teraz trochę nie do końca pasuje mi te niebieskie podświetlanie ekranu, ale to już i kwestia gustu i w sumie diód <ok>

post-4755-1243631655_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać - tak <ok>

Zastanawiam się, czy nie oddać tego do profesjonalnej drukarki, lub w inne miejsce, gdzie byłaby możliwość wydrukowania tego tak, co nie będzie problemów z prześwitywaniem itd.

Mam jeszcze drugi problem - zbyt słabo widać zielone kontrolki, w nocy w miarę ok, ale w dzień kontrolki świateł mijania, czy kierunkowskazów kompletnie nie widać na zegarach :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!