Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

[MII] projekt: zegary


DrNO

Rekomendowane odpowiedzi

matowe oczywiscie istnieja, jak nie ma na sklepie, to zwykle mozna zamowic.

 

ja z tego co na razie sie dowiedzialem to tak

1. jest taka folia jak oryginalna, sluzy zwykle jako okladka frontowa do bindowania

2. mozna zrobic sitodruk, lecz koszty sa spore. samo przygotowanie matryc pod jeden tylko wzor tarcz to ponad 300zl

3. przy trzech kolorach (czarny, bialy, czerwony) jedna tarcza to 30zl (10zl - kolor)

mozna obciac koszty, zastepujac biala farbe, biala folia samoprzylepna od spodu, wyplotowana wedlug wzoru, to mam juz tez gotowe

 

ale sa problemy. wszedzie gdzie sie dowiadywalem powiedziano mi, ze:

1. na tym pleksi farby sie nie trzymaja. luszcza sie :/

2. nie mozna ciac takich plastykow, odgorny zakaz, gdyz przy cieciu tego materialu pojawiaja sie substancje rakotworcze :/

 

 

z obliczen wyszlo, ze przy 4 sztukach cena za jedna tarcze wyjdzie okolo 90zl, 8szt - 45zl/szt. przypominam ze to jest tylko jeden wzor, czyli np bez wyswietlacza na srodku, 7k rpm.

 

mozna by sie ograniczyc i robic tylko dwie wersje na 5k i 7k, jedynie wersje bez wysw., a w razie potrzeby tylko wyciac otwor na srodku (bez roznicy wizualnej dla usera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie troche zmartwiles (chociaz w zasadzie tego sie spodziewalem, nawet mowilem Ci, ze takie rzeczy drukarnie robia raczej hurtowo)...

 

Pozostaje ploter tnacy. Wyciac na nim czarne tlo na grubej czarnej matowej folii i na pleksi naklejac najpierw biale elementy, potem czarne tlo....

 

Swoja droga u mnie w tej chwili te ikonki ktorych ma byc niewidac sa mniej widoczne niz w orginale!

 

Mysle, ze opcja z sitodrukiem odpada, bo nie wierze, ze dogadamy sie do jednego wzoru (a wlasciwie dwoch - 5k i 7k). Sam mam 3 rozne wzory i dlugo nie mogle sie zdecydowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na początku podziękowania dla jazela&DrNO lub DrNO&jazel jak kto woli ( żeby żaden z nich nie poczuł sie urażony :?: )

u mnie wygląda to tak:

 

mam 2 wersje tzn na jednej są bardziej intensywne kolory, druga jest bardziej blada

podczas montażu zobaczę która lepiej wygląda, może będzie tak jak u jazela czyli jedno na drugim

 

dsc0746resizexr8.jpg

 

dsc0760resizeur9.jpg

 

dsc0751resizeso4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde... co do mnie zaczyna sie sprawdzac powiedzenie: "szewc w dziurawych butach chodzi", choc u mnie to bardziej nawet "bez butów"... :?: postaram sie sam tez swoje druknac. przynajmniej testowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!