Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

[MII] projekt: zegary


DrNO

Rekomendowane odpowiedzi

Moja jest cfana.

Po ostatniej zabawie z podświetleniem ściemnia mi, że jadę o dychę szybciej, niż naprawdę.

Nawet jak stoję, to pokazuje mi dziesięć.

Zarzeka się, że nie zaprzestanie strajku dopóki tła ładniejszego nie dostanie.

Co gorsza, do protestu przyłączyły się też wskazówki temperatury i - o zgrozo - poziomu paliwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wstepnie zrobilem tak:

 

Metoda powiedzmy domowa... Koszty - 10pln. Jest to calkiem estetycznie wykonane, jestem mega zadowolony, ale to jeszcze nie to. Jak znajde odpowiednia folie/cienka plexi to mam plan jak dojsc do perfecji (w sumie to jest prawie perfect - troche sie blyszczy, a zalezy mi na macie).

 

tarczeqt8.jpg

 

Na chwile obecna zrobilem to tak:

1. dwie sztuki folii (takiej jak na rzutnik) - na nich drukujemy dwa razy wszystko co na czarno drukarka laserowa (w moim przypadku w drukarni - 8pln) - dwie sztuki potrzebujemy, poniewaz jedna delikatnie przeswituje.

2. sklejenie obu folii klejem uhu

3. podklejenie bialym papierem o malej gramaturze tego co biale, a czerwonym tego co czerwone.

4. ikonki ktore maja byc niewidoczne zostaly wydrukowane na kolor black 60%.

 

Troche jestem poklejony, ale zadowolony. W samochodzie tez sie swietnie prezentuje, przepuszcza swiatlo tak jak powinno etc. Zdjecia podswitlonego wkleje we wtorek, bo wtedy bede mial wymienine na bialo-cerwone :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O pliki snap musisz prosic DrNO. On odwalil 3/4 najgorszej roboty - wszystkie ikonki, odpowiednie zeskolowanie etc. Ja jego projekt przerobilem sobie tylko na swoje potrzeby. A do jego plikow nie mam zadnych praw ;-)

 

Jak chcesz grissley prysnac sprayem, zeby nie zamalowac cyferek/ikonek? To trzeba albo na ploterze tnacym, albo sitodrukiem. I tak chce zrobic - musze dorawc tylko odpowiednia gruba matowa folie/bardzo cienka plexe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!