Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

CapsLock


Danielossss

Rekomendowane odpowiedzi

np:

http://megane.ruzam.pl/viewtopic.php?p=23671#23671

 

Niech ktoś mnie w końcu uświadomi, dlaczego tak wiele osób pisze w ten sposób. Znalazłem na necie, że jest to tzw "krzyczenie", ale co to ma do rzeczy skoro raczej wpływa tylko na zdenerwowanie czytającego i zniechęcenie do odpowiedzi - pomocy.

Przecież to nawet czyta się gorzej.

 

POZDRAWIAM

DANIELOSSSS

 

Pozdrawiam

Danielossss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może niektóry myślą, że w ten sposób szybciej uzyskają odpowiedź.

Mnie to nawet nie przeszkadza.

Najgorzej jest jak ktoś pisze bez ładu i składu stosując jakiś slang, całkowicie nie gramatycznie, bez znaków interpunkcyjnych.

Ja po prostu nie rozumiem o co takiemu chodzi.

No cóż stary jestem i nie nadążam za młodymi... :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, niektórzy faktycznie myślą, że dostaną szybciej odpowiedź, że temat będzie zauważony. A tak nie jest i ja np. nie udzielam odpowiedzi takim osobom. Skoro oni nie nie szanują forum, to dlaczego ja mam im odpowiadać...?

 

Razem z całą administracją staramy się zwracać uwagę takim osobom, aby poprawili swoje posty. W sytuacjach, gdy osoba po zwróceniu uwagi pisze kolejne posty z caps lockiem, wówczas takie posty są kasowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oJ JurZ pSHesaDzacIeM... fFcaLe niE jEzd Tag ziLEm... (5min pisania mi to zajelo. inni tak maja "naturalnie" :|)

 

litrówki sa czasem śmieszne, "chamskie" błędy ortograficzne rarzą oczy i wołają o pomstę do nieba i słownika ortograficznego, ale ta nowo-moda na te błendy jest zwyczajnie straszna i powinna być karana. poprostu mie czepie jak widzem wyraz trzcionki........ no RWA! jak tak można pisać????

 

w regulaminie postaram sie zaproponowac zmiany, by ten punkt byl bardziej widoczny i cos jeszcze... ale to po obiedzie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może będzie TRZEBA bardziej rygorystycznie podchodzić i dawać "czerwone paski" :-D

Np. za nieprzeczytanie regulaminu na wstępie tylko odfajkowanie okienka :!:

 

Znalazłem na necie, że jest to tzw "krzyczenie"

 

Nie musiałeś szukać na necie u nas w REGULAMINIE też to jest wyraźnie napisane :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu mie czepie jak widzem wyraz trzcionki........

 

- hasełko pierwsza klasa :-D :)

 

a co do wszelkiej maści błędów w postach - jestem jak najbardziej za zaostrzeniem kar za nagminne literówki czy używanie CAPS LOCK - wynikające po prostu z niechlujstwa i pośpiechu (lub kilku piwek :-P ). Nie mówię tu o sporadycznych błędach ortograficznych - wszak nie każdy jest orłem z ortografii (choć zawsze można sobie zainstalować funkcję sprawdzania błędów lub po prostu sięgnąć po zwykły słownik ortograficzny ;-) ), ale każdego stać na to, by przejrzeć swój post przed wysłaniem pod kątem literówek...

- dbajmy o nasz język ojczysty! (zanim go całkiem szlag trafi) :)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!