Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pisze na tym forum pierwszy raz,bo wsumie zakupiłem po raz pierwszy francuza.

Problem mam z klimą.Chciałem załadować ja bo prawie nicnie chłodziła,ale okazało sie ,że starego gazu było mało a chłodnica z przodu wygląda nieciekawie-2 rzędy poprostu wiszą,nie wiem skąd to się wzieło ,ale myśle ,że to mój problem,lepiej niż kompresor.

Pytanie do was,jak się dostać najlepiej i najszybciej do chłodnicy,tzn jak się ją wyjmuje,ze środka czy od przodu może?

Czy regenerować ją czy kupować nową?

Gdzie to wszystko we Wrocławiu?

Autko to meganka 2001 z silnikiem 1.9 dci

Pozdriawiam i dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest przegniła to w regenerację się nie baw. Używka kosztuje 200 zł i też nie wiadomo na jak długo starczy :-D nawet jak niby sprawdzona i cała. J

a za nówkę, oczywiście nie oryginał, dałem 370 zł (przez znajomego). Przy zmianie, pan "specklima" nie mógł się nadziwić, że tak starannie wykonana. Najprościej zdjąć zderzak i masz full dostęp, można też innymi metodami. Na PW dostaniesz namiary gdzie dostałem skraplacz klimatyzacji (chłodnicę). Zaznaczam, że ja miałem po znajomości a nie wiem ile normalnie chcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis własnie sie dowiadywalem,chłodnica raczej do wymiany.

Uzywke krzykneli mi w Radwanicach za 230zł.Nowa mialem wiadomosc z allegro ,ze bylaby za 450.Tak zle i tak niedobrze.

Pomysle i poszukam.A gdzie do tego robocizna i napełnienie.....A dzis bylo naprawde cieplo w miescie....

 

[ Dodano: 2007-07-18, 11:27 ]

Chłodnica wymieniona!!!!

Teraz napełnienie.

Chłodnica wyszła mnie 140 zł na giełdzie w Gliwicach.Taniej jak u nas we Wrocławiu,a najlepsze że to z Siechnicy hehe.A tu na miejscu od nich kosztowała 200zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!