Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

instalacja ciśnieniowa do przemywania szkieł


Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, czy istnieje możliwość zamontowania spryskiwaczy reflektorów MII która tej opcji nie posiada ?

 

Zmnieniłem zderzak na inny w którym są właśnie takie dziury, jakie mogą być przybliżone koszta i czy standardowa pomka od zbiornika pociągnie dodatkowe dwie dysze.

 

 

spryskiwacze.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to ten uklad zasilany jest z osobnej, takiej samej, pompki, z ta roznica ze kanaly sie zawsze przelaczaja, i raz spryskuje jeden, raz drugi reflektor, wtedy jest wystarczajaca sila. poszukam w schematach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanaly sie zawsze przelaczaja, i raz spryskuje jeden, raz drugi reflektor
ciekawy jestem czy zwykły zbiornik bedzie taka funkcje obsługwał ?

 

P.S spryskiwacze reflektorów działają pod tą samą manetką co spryskiwacze p.szyby ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w w sklepie z częściami do żabojadów same końcówki to koszt 55zł za sztuke, następnie pomka 60zł i zbornik 157zł (cene zornika pytałem w ASO). Nie wiem czy nie wystarczy tylko wymienić pompke i podłaczyć ją. Z podłaczeniem nie powinnem mieć problemów tylko jeszcze tej pompki nie widziałem :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy tej pogodzie co za roznica skad ciecz leci? :> ja auta na razie nie myje... w ciagu ostatnich 40min trzeci raz asfalt jest mokry (dwa razy zdazyl wyschnac...)

 

choc osobiscie ciagle sie glowie nad tym co moga tak na prawde dwa male cycki tylko sikajac na klosze... wycieraczka wiecej zrobi (POMYSL O TYM! ze szrotu jakies od Volvo? :-D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycieraczki ? eeee to teraz pojechałeś :-D Zresztą jak używasz spryskiwaczy to najcześciej masz zasyfioną szybę (spryskiwacze będą podłaczone pod tą samą instalacje), wiec co ci bedzie przeszkadzać odrobina płynu który odparuje a nastepstwie może jakieś klosze z xenonami sie dorwie wiec juz bedzie komplet :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe wiadomosci do spryskiwaczy jest potrzebna druga pompka, w sklepie z częściami do Renaulta 55zł w salonie 190zł zbiornik musi być inny chyba że ktoś przerobi oryginalny ale nie wiem jak to bedzie ze szczelnością. Jak narazie kupuję komplet dysz z nakretkami i uszczelkami - koszt 120zł :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!